Odwiedź OUTLET i łap okazję!!!
Tagi
add remove
zegarki damskie zegarki męskie zegarki męskie zegarki damskie paski do zegarkow zegarki damskie zegarki damskie zegarki damskie zegarki męskie zegarki męskie zegarki męskie zegarmistrz łódź zegarmistrz łódź zegarmistrz łódź zegarmistrz łódź
Chronograf w zegarku czym jest i do czego służy?
Chronograf w zegarku czym jest i do czego służy? Chronograf w zegarku czym jest i do czego służy? Jednym z rodzajów zegarka, który cieszy się ogromną popularnością, jest chronograf. Jest to przede wszystkim zegarek, który swą budową znacznie wyróżnia się na tle tradycyjnych czasomierzy wyposażonych wyłącznie w podstawowe wskazówki.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Zegarek mechaniczny co to znaczy?
Zegarek mechaniczny co to znaczy? Zegarek mechaniczny co to znaczy? Zegarek mechaniczny wykorzystuje mechanizm zegarowy do pomiaru czasu, podczas gdy zegarek kwarcowy wykorzystuje baterię.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Tajniki czasomierza. Jak działa zegarek?
Tajniki czasomierza. Jak działa zegarek? Tajniki czasomierza. Jak działa zegarek? Atrakcyjny zegarek na ręku pozwala wyrazić siebie, podkreśla stylizację czy nawet manifestuje konkretny styl życia. Bez względu jednak na dobór konkretnego modelu, mało kto zdaje sobie sprawę, jak to jest, że tak niewielkie urządzenie precyzyjnie odlicza każdą sekundę.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Czym zajmuje się zegarmistrz
Czym zajmuje się zegarmistrz Czym zajmuje się zegarmistrz Zegarek jest urządzeniem, które towarzyszy nam na co dzień. Bez względu na to, jak duży postęp technologiczny nas czeka, nie da się prawidłowo funkcjonować bez odmierzania czasu.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Klasyfikacja wodoszczelności
Klasyfikacja wodoszczelności Klasyfikacja wodoszczelności Podane wartości zanurzeń nurkowań są wartościami orientacyjnymi. Podane głębokości są odpowiednikami ciśnień przy danym zanurzeniu, bez zamian położenie zegarka w wodzie. W czasie wykonywania ruchów zegarka w wodzie, ciśnienie wody które będzie działać na kopertę zegarka będzie wyższe i uzależnione od prędkości...
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Sekrety zegarka. Jak on ciężko pracuje
Sekrety zegarka. Jak on ciężko pracuje Sekrety zegarka. Jak on ciężko pracuje Sekrety Zegarka. Czy wiesz jak ciężko, godzina po godzinie pracuje Twój mechaniczny zegarek. Energia dostarczona do automatycznego zegarka za pomocą ruchów nadgarstka w ciągu dnia, jest w stanie nakręcić mechanizm i podtrzymać jego pracę przez całą noc.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Słownik zegarmistrzowski
Słownik zegarmistrzowski Słownik zegarmistrzowski Słownik zegarmistrzowski Często spotyka się potoczne określenia, takie jak: „główka”, „łebek”, „pokrętło” – jednak jedyną prawidłową nazwą, używaną przez specjalistów, jest koronka. Część ta zamontowana jest na wałku nastawczym, ten zaś jest połączony bezpośrednio z mechanizmem. Koronka jako jedyna część zegarka...
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Ocena Google
4.70
Na podstawie 499 opinii
×