Serwis i naprawa oryginalnych, w tym ekskluzywnych modeli zegarków, to jedna z naszych propozycji. Jako profesjonalna pracownia zegarmistrzowska z wieloletnim doświadczeniem w sztuce renowacji i naprawy czasomierzy, zapewniamy pomoc nie tylko w wyborze nowego zegarka, ale także w serwisie i naprawie tego już posiadanego. Wciąż doskonalimy nasze umiejętności, podnosimy kwalifikacje i zdobywamy nowe kompetencje wszystko po to, aby sprostać wszelkim wymaganiom, jakie stawiają przed nami nasi Klienci i ich wyjątkowe zegarki.

Naprawa, renowacja i serwis zegarków na najwyższym poziomie

W naszej specjalistycznej pracowni przeprowadzamy profesjonalne, kompleksowe naprawy i pełną renowację wszystkich typów zegarków. Dostarczamy oryginalnych części, zapewniając precyzję, rzetelność i solidność poszczególnych rozwiązań. Realizując naprawy ekskluzywnych modeli dbamy o ich pierwotne właściwości i estetykę. Serdecznie zapraszamy do naszej pracowni, znajdującej się na ulicy Zamenhoffa 14 w Łodzi.

Główną działalnością firmy TEMPUS jest sprzedaż i naprawa zegarków oraz zegarów wszelkich typów. Oferujemy profesjonalny serwis zegarków praktycznie wszystkich marek, w tym Atlantic, CK, Epos oraz wiele innych.

Posiadamy certyfikaty ukończenia szkoleń w firmie OMEGA na następujące kalibry: 830 (eta Unitas), 651, 2500, 2520, 1120 (eta 2892-2) , 1128, 861, 1861, 1151 (Valjoux 7750) oraz mechanizmy marki Omega 2500 i 8500 z wychwytem co-axial . W marce Longines kalibry: L697 i L698.

IWC

Maurice Lacroix

Tissot Le Locle

Omega Aqua Terra

Longines Retrograde Moonphase

Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×