Filtruj według

Damski/Męski

Damski/Męski

Rodzaj mechanizmu

Rodzaj mechanizmu

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Kształt koperty

Kształt koperty

Szkło

Szkło

Tarcza

Tarcza

Koperta

Koperta

Pasek

Pasek

Bransoleta

Bransoleta

Dodatkowe funkcje

Dodatkowe funkcje

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 424 zł - 13 995 zł

ATLANTIC

Zegarki Atlantic

Poznaj jakość Atlantic w salonie z zegarkami Łódź

Marka Atlantic to ceniony przez koneserów zegarmistrzostwa producent wysokiej klasy czasomierzy. Brand może poszczycić się ogromnym doświadczeniem sięgającym już 1888 roku, kiedy to zegarmistrz-wizjoner, Eduard Kummer założył w mieście Bettlach firmę wytwarzającą komponenty do zegarków kieszonkowych. W związku z jego osobą i lokalizacją warsztatu początkowo firmę nazwano po prostu Eduard Kummer Bettlach i dopiero wiele lat później, w 1952 roku została ona przemianowana na dobrze nam znaną "Atlantic". Ta zapadająca w pamięć nazwa nie tylko wizualnie komponuje się z logo, którym jest kotwica i cyrkiel, tworzące literę "A", ale także może dawać każdemu wstępne wyobrażenie na temat źródeł inspiracji projektantów marki.

Nowe cele i perspektywy zegarmistrzostwa

Kolejne dekady od założenia firmy były okresem jej wyjątkowo dynamicznego rozwoju. Było to możliwe dzięki postępowi przemysłowemu i współpracy z A SUAG, dzięki czemu marka rozszerzyła swoją ofertę o czasomierze naręczne. W międzyczasie brand zaskoczył świat swoimi wodoszczelnymi i niezwykle wytrzymałymi zegarkami, które zdobyły ogromne uznanie współczesnych. Przełomowym czasem okazały się lata 50., które poza nową nazwą firmy przyniosły także osiągnięcie w postaci rewolucyjnego mechanizmu szybkiego przesuwania datownika przy pomocy koronki. System ten jest nadal wykorzystywany przez współczesnych producentów czasomierzy. Wszystko to wpłynęło na wysoką pozycję Atlantic na wymagających, zagranicznych rynkach. Warto dodać, że w Polsce marka Atlantic jest obecna już od niemal 70 lat!

Nietuzinkowy design i wytrzymała konstrukcja, czyli zegarki Atlantic

Zegarek Atlantic swoją wyjątkowość zawdzięcza nie tylko dopracowanym szwajcarskim mechanizmom, które decydują o jego niezawodności i wodoszczelności. W przypadku propozycji Atlantic równie istotne jest niezwykłe, inspirowane morskim żywiołem wzornictwo. Umiłowanie wodnego świata jest widoczne w postaci łagodnych, opływowych form, kolorystyki oraz nazewnictwa niektórych modeli. Ich design, mimo nawiązania do morskich fal, pozostaje utrzymany w szlachetnie stonowanym stylu. Brzmi atrakcyjnie? Poznaj przygotowaną przez nas bogatą ofertę modeli Atlantic - znajdują się w niej zróżnicowane stylistycznie i cenowo zegarki Atlantic damskie oraz Atlantic męskie. Gwarantujemy, że każdy z nich został wykonany z największą starannością, dzięki czemu może stać się Twoim towarzyszem na lata!

Aktywne filtry

Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×