Zegarki damskie
Maurice Lacroix Eliros Date EL1094-SS002-450-1
Certina DS Action Lady 34.5mm C048.210.11.381.00
Maurice Lacroix Fiaba Square FA1205-PVP02-110-1
Seiko Classic Lady Rectangular HGG001P1 Essentials
Tissot PR 100 Sport CHIC Chronograph T101.917.22.116.00
Tissot PR 100 Sport CHIC Quartz Lady T101.910.11.121.00
Tissot Lovely Round Green T140.009.36.091.00
Frederique Constant LADIES Automatic FC-303LGD3B6 Diamonds
Zegarki męskie
Vostok Europe Marcin "Tybur" Tybura VK64-640C470 Quartz Chrono
Tissot PR 100 Silver 40mm T150.410.16.031.00 Quartz
Tissot Ballade Powermatic 80 COSC T156.408.11.043.00
Tissot CLASSIC DREAM T129.410.36.261.00
Junghans Meister S Automatic Ger. Date 27/4612.00
Certina DS Action Day-Date C032.430.11.041.00
Certina DS Action Gmt C032.929.11.051.00 Powermatic 80
Citizen Tsuyosa Mechanical NJ0150-81Z Yellow
- Jesteśmy dla Ciebie w Łodzi.
A. Złotowski Zegarmistrz TEMPUS
ul. Ludwika Zamenhofa 14, 90-510 Łódź
6 dni w tygodniu pn. - pt. 10:00 - 18:00, sob. 10:00 - 13:00Ponad 30 lat doświadczenia Certyfikowany zegarmistrz Autoryzowany salon i serwis Najlepsze marki zegarków Gwarancja producenta Zakupy na raty - Autoryzowany salon i Serwis.
Autoryzowany serwis zegarków marek:
Omega
Rado
Longines
Hamilton
Mido
Certina
Tissot☀️ Calvin Klein☀️ JunghansNaprawiamy również marki:IWC, Rolex, Girard Perregaux, Tag Heuer, Maurice Lacroix, Chronoswiss, Oris, Doxa, Delbana, Atlantic, Grovana, Adriatica, Orient, Obaku, Casio, Seiko i wiele innych
Zegarki złote
Frederique Constant Manufacture Tourbillon Limited Edition 18k FC-980C4S9
Tissot Lady NORDIC T913.210.16.031.01 GOLD 18k
Tissot Goldrun T71.3.401.31
Tissot EXCELLENCE Lady T926.210.76.261.01 Gold 18k
Certina Priska Gold Lady C152.9289.68.31
Tissot Goldrun Quartz Lady T922.210.76.111.00
Kieszonkowe T-Pocket
Zegarek kieszonkowy Tissot SAVONNETTE T862.410.19.292.00
Zegarek kieszonkowy Tissot PENDANTS T81.7.221.12
Zegarek kieszonkowy Tissot PENDANTS T81.7.222.12
Zegarek kieszonkowy Tissot SAVONNETTE T83.4.553.13
Zegarek kieszonkowy Tissot PENDANTS T81.7.223.92
Zegarek kieszonkowy Tissot SAVONNETTE Quartz T862.410.29.013.00
Ostatnio na blogu
done_allNaprawa zegarków w ŁodziProfesjonalny zegarmistrz przez cały czas zdobywa doświadczenie i wiedzę. Nieustanne doskonalenie umiejętności zbliża nas do idealnej, zegarmistrzowskiej precyzji. Wciąż podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w profesjonalnych międzynarodowych szkoleniach dla zegarmistrzów i zdobywając kolejne certyfikaty, potwierdzające nasze doświadczenie. Przeprowadzamy pełną renowację zegarków – wymieniamy elementy mechanizmu, zmieniamy paski do zegarków, wykonujemy testy szczelności. Wszystko po to, aby zegarek służył Ci jeszcze przez długie lata.
done_allPonad 30 lat doświadczeniaDoskonale wiemy jak bardzo cenna jest dla Ciebie każda minuta i sekunda. Pragniemy pomóc Ci ujarzmić czas i zapanować nad nim. Właśnie dlatego od 1995 roku zajmujemy się sprzedażą, naprawą, a także renowacją zegarków. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu zgromadziliśmy kolekcję zegarków znanych i renomowanych firm, takich jak min. Tissot, Epos, Atlantic, Certina, które nie zawiodą Cię nawet w czarną godzinę.
done_allZegarki damskie - czas w stylowej oprawieDoskonale wiemy, że zegarki mają nie tylko być funkcjonalne. Niezmierne ważne jest, by doskonały mechanizm zamknięty był w pięknej formie. Damskie zegarki olśniewają swoją wysublimowaną elegancją, a delikatne bransolety podkreślają subtelne kobiece nadgarstki. Bardzo nowoczesne, lub utrzymane w klasycznym stylu, pasujące do służbowej koszuli, lub wieczorowej kreacji – zegarki zaskakują swą różnorodnością. Wybierz model najlepiej podkreślający Twoją wyjątkową osobowość.
done_allZegarki męskie - klasyka i nowoczesnośćZegarki męskie, to ponadczasowy symbol elegancji i nieodłączny atrybut każdego gentelmana. Paski do zegarków męskich wykonane są z naturalnej skóry, lub bransolet o mocnym splocie. Zaprojektowane z pasją, wykonane z precyzją – takie właśnie powinny być markowe zegarki męskie. To nie tylko urządzenia pozwalające na mierzenie czasu, to rodzaj biżuterii męskiej, wytwornego gadżetu dla mężczyzny z klasą.
done_allTEMPUS - Zegarki i Serwis ŁódźW naszej pracowni Tempus na ulicy Zamenhoffa 14 w Łodzi otrzymasz specjalistyczną pomoc zarówno w przypadku naprawy, jak i wyboru nowego zegarka. Prowadzimy zarówno serwis gwarancyjny, sklep z zegarkami, jak i przeprowadzamy pełną renowację Twojego zegarka. Historię i doświadczenie firmy Tempus budują setki zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Odwiedzają nas Klienci ze wszystkich części miasta: Łódź Widzew, Łódź Bałuty, Łódź Retkinia, Polesie, Łódź Górna, Śródmieście, a także z okolic.
done_allProfesjonalny zegarmistrz z pasjąZapraszamy do odwiedzania naszej pracowni zegarmistrzowskiej Tempus. Lokalizacja w samym centrum miasta zapewnia dogodny dojazd z każdej części Łodzi. Nasz sklep z zegarkami w Łodzi mieści się pomiędzy Manufakturą a Galerią Łódzką, co gwarantuje doskonały dojazd z takich dzielnic jak Widzew, Bałuty, Górna, Polesie, Retkinia. Spośród bogatego asortymentu zegarków, jaki zgromadziliśmy zarówno w naszym sklepie internetowym jak i salonie stacjonarnym, z pewnością wybierzesz idealny model – niezależnie czy poszukujesz zegarka dla siebie, czy upominku dla bliskiej osoby.







































