Zegarki damskie
Maurice Lacroix Fiaba Square FA1205-PVY02-110-1
Citizen Lady Rectangular EW5620-55A
Certina DS Action Lady Diamonds C032.051.11.116.00
CITIZEN Eco-Drive Super Titanium EW2680-84Y Lady
Tissot PRX 25 Quartz T137.010.11.111.00
Tissot PR 100 Sport CHIC Chronograph T101.917.22.031.00
Frederique Constant HIGHLIFE Lady Quartz FC-240GRD2NH6B Diamonds
Certina DS Action Lady Diamonds C032.051.22.096.00
Zegarki męskie
Traser P67 Officer Pro Chronograph Green 109464
Atlantic Worldmaster Manufacture Mechanical Limited Edition 52952.46.63R
Junghans Meister Automatic 27/4416.02 Sapphire
Maurice Lacroix Aikon Quartz Chronograph AI1118-SS002-430-1
Tissot T-Touch Connect Solar T121.420.47.051.06
Maurice Lacroix Eliros Chronograph EL1098-SS001-410-4
Epos Passion 3501.132.20.16.25
Junghans Max Bill Automatic 027/4000.04
- Jesteśmy dla Ciebie w Łodzi.
A. Złotowski Zegarmistrz TEMPUS
ul. Ludwika Zamenhofa 14, 90-510 Łódź
6 dni w tygodniu pn. - pt. 10:00 - 18:00, sob. 10:00 - 13:00Ponad 30 lat doświadczenia Certyfikowany zegarmistrz Autoryzowany salon i serwis Najlepsze marki zegarków Gwarancja producenta Zakupy na raty - Autoryzowany salon i Serwis.
Autoryzowany serwis zegarków marek:
Omega
Rado
Longines
Hamilton
Mido
Certina
Tissot☀️ Calvin Klein☀️ JunghansNaprawiamy również marki:IWC, Rolex, Girard Perregaux, Tag Heuer, Maurice Lacroix, Chronoswiss, Oris, Doxa, Delbana, Atlantic, Grovana, Adriatica, Orient, Obaku, Casio, Seiko i wiele innych
Zegarki złote
Tissot EXCELLENCE Lady T926.210.76.261.01 Gold 18k
Tissot Gent NORDIC T913.410.16.031.01 GOLD 18k
Tissot Goldrun T71.3.401.21
Certina Priska Gold Gent C901.410.16.011.00 38mm
Junghans Meister Fein Automatic Edition Erhardlimited To 200 Pcs. Worldwide 27/9300.00
Junghans Meister Fein Automatic Edition Erhardlimited To 200 Pcs. Worldwide 27/9301.00
Kieszonkowe T-Pocket
Zegarek kieszonkowy Tissot Lepine T82.6.550.13
Zegarek kieszonkowy Tissot INFIRMIÈRES T869.210.19.042.00
Zegarek kieszonkowy Tissot SAVONNETTE Quartz T862.410.29.013.00
Zegarek kieszonkowy Tissot SAVONNETTE T83.8.553.13
Zegarek kieszonkowy Tissot LEPINE T82.6.550.12
Zegarek kieszonkowy Tissot PENDANTS T81.7.221.12
Ostatnio na blogu
done_allNaprawa zegarków w ŁodziProfesjonalny zegarmistrz przez cały czas zdobywa doświadczenie i wiedzę. Nieustanne doskonalenie umiejętności zbliża nas do idealnej, zegarmistrzowskiej precyzji. Wciąż podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w profesjonalnych międzynarodowych szkoleniach dla zegarmistrzów i zdobywając kolejne certyfikaty, potwierdzające nasze doświadczenie. Przeprowadzamy pełną renowację zegarków – wymieniamy elementy mechanizmu, zmieniamy paski do zegarków, wykonujemy testy szczelności. Wszystko po to, aby zegarek służył Ci jeszcze przez długie lata.
done_allPonad 30 lat doświadczeniaDoskonale wiemy jak bardzo cenna jest dla Ciebie każda minuta i sekunda. Pragniemy pomóc Ci ujarzmić czas i zapanować nad nim. Właśnie dlatego od 1995 roku zajmujemy się sprzedażą, naprawą, a także renowacją zegarków. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu zgromadziliśmy kolekcję zegarków znanych i renomowanych firm, takich jak min. Tissot, Epos, Atlantic, Certina, które nie zawiodą Cię nawet w czarną godzinę.
done_allZegarki damskie - czas w stylowej oprawieDoskonale wiemy, że zegarki mają nie tylko być funkcjonalne. Niezmierne ważne jest, by doskonały mechanizm zamknięty był w pięknej formie. Damskie zegarki olśniewają swoją wysublimowaną elegancją, a delikatne bransolety podkreślają subtelne kobiece nadgarstki. Bardzo nowoczesne, lub utrzymane w klasycznym stylu, pasujące do służbowej koszuli, lub wieczorowej kreacji – zegarki zaskakują swą różnorodnością. Wybierz model najlepiej podkreślający Twoją wyjątkową osobowość.
done_allZegarki męskie - klasyka i nowoczesnośćZegarki męskie, to ponadczasowy symbol elegancji i nieodłączny atrybut każdego gentelmana. Paski do zegarków męskich wykonane są z naturalnej skóry, lub bransolet o mocnym splocie. Zaprojektowane z pasją, wykonane z precyzją – takie właśnie powinny być markowe zegarki męskie. To nie tylko urządzenia pozwalające na mierzenie czasu, to rodzaj biżuterii męskiej, wytwornego gadżetu dla mężczyzny z klasą.
done_allTEMPUS - Zegarki i Serwis ŁódźW naszej pracowni Tempus na ulicy Zamenhoffa 14 w Łodzi otrzymasz specjalistyczną pomoc zarówno w przypadku naprawy, jak i wyboru nowego zegarka. Prowadzimy zarówno serwis gwarancyjny, sklep z zegarkami, jak i przeprowadzamy pełną renowację Twojego zegarka. Historię i doświadczenie firmy Tempus budują setki zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Odwiedzają nas Klienci ze wszystkich części miasta: Łódź Widzew, Łódź Bałuty, Łódź Retkinia, Polesie, Łódź Górna, Śródmieście, a także z okolic.
done_allProfesjonalny zegarmistrz z pasjąZapraszamy do odwiedzania naszej pracowni zegarmistrzowskiej Tempus. Lokalizacja w samym centrum miasta zapewnia dogodny dojazd z każdej części Łodzi. Nasz sklep z zegarkami w Łodzi mieści się pomiędzy Manufakturą a Galerią Łódzką, co gwarantuje doskonały dojazd z takich dzielnic jak Widzew, Bałuty, Górna, Polesie, Retkinia. Spośród bogatego asortymentu zegarków, jaki zgromadziliśmy zarówno w naszym sklepie internetowym jak i salonie stacjonarnym, z pewnością wybierzesz idealny model – niezależnie czy poszukujesz zegarka dla siebie, czy upominku dla bliskiej osoby.







































