Lista produktów marki Oris

ORIS


Ponad 100 lat Oris tworzy zegarki w Szwajcarii. Nasze zegarki są czysto mechaniczne i wyróżniają się charakterystycznym wzornictwem, a także czerwonym rotorem, symbolem mechanizmów Orisa. Zegarki Oris są związane z FormułĄ 1, nurkowaniem, jazzem i lotnictwem.

Oris to jedna z niewielu szwajcarskich marek zegarków, które produkują tylko mechaniczne zegarki. Zegarek mechaniczny to rzecz piękna, zaprojektowana zgodnie z zasadami obowiązującymi od pokoleń.

Oris jest dumny ze swej długiej historii i dziedzictwa - i nigdy nie zapominamy o tym, kiedy opracowujemy nowe mechanizmy dla naszych nowych zegarków. Zegarek Oris to przedmiot stworzony z myślą o długotrwałej przyjemności użytkowania.

Czerwony rotor jest znakiem rozpoznawczym zegarków Oris. Ilekroć zobaczysz czerwony rotor, możesz być pewny, że znajduje się on w oryginalnym zegarku Oris, który jest innowacyjny, funkcjonalny i zaprojektowany tak, aby zapewnić wiele lat przyjemności w rozsądnej cenie.

Oris jest niezależną firmą, co oznacza że jesteśmy wydajni i innowacyjni oraz że odkrywamy przydatne funkcje i zalety, których oczekują i potrzebują nasi klienci.

Polecamy również zegarki Junghans.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 710 pozycji
Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×