Odwiedź OUTLET i łap okazję!!!
Tagi
add remove
zegarki damskie zegarki męskie zegarki męskie zegarki damskie paski do zegarkow zegarki damskie zegarki damskie zegarki damskie zegarki męskie zegarki męskie zegarki męskie zegarmistrz łódź zegarmistrz łódź zegarmistrz łódź zegarmistrz łódź
Podstawowy serwis zegarmistrzowski zegarka Omega
Podstawowy serwis zegarmistrzowski zegarka Omega Podstawowy serwis zegarmistrzowski zegarka Omega Kolejny zegarek po kompletnym przeglądzie wraca do klienta. Został zrobiony serwis zegarmistrzowski mechanizmu i koperty.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Serwis zegarka Omega DeVille z mechanizmem 2500 Co-Axial
Serwis zegarka Omega DeVille z mechanizmem 2500 Co-Axial Serwis zegarka Omega DeVille z mechanizmem 2500 Co-Axial Przyjmując zegarek do naprawy każdy poważny zegarmistrz, serwis musi sobie zdać sprawę z tego że będzie pracował na mieniu powierzonym przez klienta. Często są to zegarki duże wartości materialnej, lub wartości sentymentalnej jak też połączenie tych wartości razem.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Serwis zegarka IWC
Serwis zegarka IWC Serwis zegarka IWC Musieliśmy ją dokładnie rozebrać. Nie zapomnieliśmy też o przyciskach. Dekiel był w stanie opłakanym, ale my się poddajemy.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Serwis Maurice Lacroix
Serwis Maurice Lacroix Serwis Maurice Lacroix Po zakończeniu naprawy, sprawdzamy wszystkie parametry pracy zegarka takie jak szczelność, dokładność i rezerwę chodu. Zegarek też przychodzi testy estetyczne.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Serwis Tissot Le Locle krok po kroku
Serwis Tissot Le Locle krok po kroku Serwis Tissot Le Locle krok po kroku Serwis zegarków marki Tissot to jedna z propozycji naszej pracowni zegarmistrzowskiej. Dzięki udziałowi w specjalistycznych szkoleniach, długoletniemu doświadczeniu i nieustannym doskonaleniu się w sztuce.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Serwis Omega Aqua Terra
Serwis Omega Aqua Terra Serwis Omega Aqua Terra Odwiedza nas Omega Aqua Terra z chronografem. Zegarek noszony przez osiem lat posiada duże ślady użytkowania i zacierający się mechanizm.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Serwis Longines Retrograde Moonphase
Serwis Longines Retrograde Moonphase Serwis Longines Retrograde Moonphase Przygoda z zegarkiem marki Longines Retrograde Moonphase. Bardzo interesujący mechanizm który przed nami nie ma żadnych tajemnic.
0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Ocena Google
4.70
Na podstawie 499 opinii
×