Odwiedź OUTLET i łap okazję!!!
Tagi
add remove
zegarki damskie zegarki męskie zegarki męskie zegarki damskie paski do zegarkow zegarki damskie zegarki damskie zegarki damskie zegarki męskie zegarki męskie zegarki męskie zegarmistrz łódź zegarmistrz łódź zegarmistrz łódź zegarmistrz łódź

Voucher strzelecki

0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0

Kup u nas dowolny zegarek marki Traser i odbierz Voucher strzelecki!

Voucher można zrealizować w okresie 3 miesięcy od dnia zakupu zegarka marki traser® w autoryzowanym punkcie sprzedaży TEMPUS Arkadiusz Złotowski, który mieści się przy ul. Ludwika Zamenhofa 14, 90-264 Łódź lub poprzez naszą stronę internetową

VOUCHER ZA ZAKUP ZEGARKA TRASER®

W SALONIE TEMPUS ARKADIUSZ ZŁOTOWSKI PRZY UL. ZAMENHOFA 14 W ŁODZI LUB PRZEZ STRONĘ ZEGARMISTRZLODZ.COM.PL

REGULAMIN VOUCHERA
  1. Voucher wydawany jest za zakup zegarka marki traser® w autoryzowanym punkcie sprzedaży TEMPUS Arkadiusz Złotowski, który mieści się przy ul. Ludwika Zamenhofa 14, 90-264 Łódź lub poprzez stronę internetową zegarmistrzlodz.com.pl.
  2. Wartość vouchera: o 100 zł brutto – za zakup zegarka marki traser® do kwoty 2.000 zł brutto albo o 185 zł brutto – za zakup zegarka marki traser® powyżej 2.000 zł brutto.
  3. Voucher uprawnia jego posiadacza do otrzymania jednorazowego rabatu w wysokości wartości vouchera na usługi o minimalnej wartości 100 zł w Klubie strzeleckim C4 GUNS należącym do C4 EVENTS Sebastian Straszyński, który mieści się przy al. Marszałka Piłsudskiego 141, 92-318 Łódź.
  4. Warunkiem skorzystania z vouchera jest przedstawienie go przed zakupem usługi w Klubie strzeleckim C4 GUNS wraz z dowodem zakupu zegarka marki traser® w autoryzowanym punkcie sprzedaży TEMPUS Arkadiusz Złotowski, który mieści się przy ul. Ludwika Zamenhofa 14, 90-264 Łódź lub poprzez stronę internetową zegarmistrzlodz.com.pl.
  5. Voucher można zrealizować w okresie 3 miesięcy od dnia zakupu zegarka marki traser® w autoryzowanym punkcie sprzedaży TEMPUS Arkadiusz Złotowski, który mieści się przy ul. Ludwika Zamenhofa 14, 90-264 Łódź lub poprzez stronę internetową zegarmistrzlodz.com.pl
  6. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę, a jedynie uprawnia jego posiadacza do otrzymania jednorazowego rabatu na skorzystanie z usług w Klubie strzeleckim C4 GUNS.
  7. Wydawca vouchera nie jest stroną umowy o świadczenie usług w Klubie strzeleckim C4 GUNS. Skorzystanie z usług w Klubie strzeleckim C4 GUNS możliwe jest na zasadach ustalonych przez Klub strzelecki C4 GUNS, w szczególności dotyczy to wymogu posiadania odpowiedniego wieku. Więcej informacji na temat usług dostępnych w Klubie strzeleckim C4 GUNS dostępna jest w Klubie pod adresem al. Marszałka Piłsudskiego 141, 92-318 Łódź oraz na stronie https://c4guns.pl/.
  8. Voucher nie łączy się z innymi promocjami.
  9. Wydawcą vouchera jest ARKADIUSZ ZŁOTOWSKI prowadzący działalność gospodarczą pod firmą F.U. TEMPUS ARKADIUSZ ZŁOTOWSKI, adres prowadzenia działalności i do korespondencji: ul. Ludwika Zamenhofa 14 , 94-116 Łódź, NIP 7291063893 oraz REGON 471080994, adres poczty elektronicznej: sklep@zegarmistrzlodz.com.pl.

Przejdź do produktów

Komentarze
Musisz być zalogowany, aby zostawić komentarz!
Ocena Google
4.70
Na podstawie 499 opinii
×