Ładowanie

MAURICE LACROIX

Zegarki Maurice Lacroix

Maurice Lacroix jest szwajcarską firmą, która od 1975 roku zaczęła produkcję zegarków pod własnym szyldem. Swoją działalność zapoczątkowała 1961 roku, zajmowała się tworzeniem dla wielu zleceniodawców, wykorzystując do tego własne warsztaty. Prezentacja pierwszego modelu nastąpiła w Austrii, kolejno Maurice Lacroix wkroczył na poszczególne rynki państw Europy a później całego globu. W 1989 roku przejął znajdującą się w miejscowości Saignelégier fabrykę kopert, którą rozwinął jako najnowocześniejszą tego typu inwestycję w całej branży. Adaptowanie kolejnego warsztatu montażowego uczynił markę Maurice Lacroix jeszcze bardziej niezależną. Rozwój możliwości produkcyjnych zwiększa jakość oferowanych zegarków oraz satysfakcję klientów. Równocześnie z ewolucją technologiczną następuje rozwój sieci dystrybucji.

Innowacyjność, technologia, niepowtarzalny styl

W 2006 roku Maurice Lacroix tworzy własny mechanizm i staje się prawdziwą manufakturą. Dzięki temu osiągnięciu dołącza do grona ekskluzywnych marek zegarmistrzowskich.

Przełomowym jest rok 2008 i prezentacja modelu Mémoire 1, pierwszego, mechanicznego zegarka z pamięcią. Całkowicie nowa komplikacja w świecie zegarmistrzostwa. Marka Maurice Lacroix cały czas tworzy nowe mechanizmy, których w portfolio jest już 14.

Maurice Lacroix to nie tylko świetna technologia, innowacyjność, jakość ale także doskonałe wzornictwo. Charakterystyczne, oryginalne w jedynym niepowtarzalnym stylu. Doskonałym przykładem innowacyjności są modele: Mysterious Seconds, Gravity, Square Wheel, Mercury.

Zegarki Maurice Lacroix w sklepie Tempus

Zegarki Maurice Lacroix w sklepie Tempus są bardzo dobrym przykładem dążenia do prezentacji w naszej ofercie prestiżowych firm zegarkowych. Charakteryzujących się doskonałą jakością, wysokim poziomem zaawansowania technologicznego oraz niepowtarzalnym designem.

Jest to propozycją dla osób ceniących oryginalność a zarazem szlachetność ponadczasowego wzornictwa. Zegarki Maurice Lacroix mogą okazać się świetnym wyborem dla podkreślenia indywidualizmu oraz zaakcentowania wizerunku . Charakteryzują się połączeniem wysokiej technologii ze szlachetnością czego wzorowym przykładem jest kolekcja Aikon. Dostępna w kolekcji zegarków męskich sklepu Tempus.

Zaawansowane wyszukiwanie
Damski/Męski
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena