HIRSCH PASKI DO ZEGARKÓW

HIRSCH PASKI DO ZEGARKÓW

HIRSCH – Paski do zegarków

Od pokoleń HIRSCH ustala międzynarodowe kryteria jakości dla pasków do zegarków. Każda pasek jest wytwarzany z wysokogatunkowych materiałów skórzanych i gumowych w oryginalnej jakości HIRSCH i dostarcza właścicielowi wrażeń estetycznych, a przy tym charakteryzuje się długą przydatnością do użytkowania i najwyższym komfortem noszenia.

Gwarancja jakości pasków do zegarków HIRSCH jest:

Pasek do zegarka jest produkowany w technologii Rembordé
Wynaleziona, opatentowana i stale udoskonalana przez HIRSCH technologia Rembordé umożliwia bezspoinowe łączenie skóry wierzchniej i podszewkowej. Ta optymalna ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych zapewnia wysoką wytrzymałość i trwałość każdego paska do zegarka HIRSCH.

Każdy pasek do zegarka jest przystosowany do noszenia w saunie
Pot jest największym wrogiem prawdziwej skóry! Tradycyjne paski często już po krótkim czasie noszenia stają się szorstkie, a nawet zaczynają pękać w niektórych miejscach. Paski do zegarka HIRSCH są natomiast przystosowane do noszenia w saunie. Nie zaszkodzi im nawet połączenie wysokiej temperatury, wilgoci i potu – zachowają swój kształt, pozostaną wygodne do noszenia, a tym samym będą trwałą ozdobą dla każdego zegarka.

Wodoodporny paske do zegrka.
Pasek do zegarka HIRSCH może być moczony w wodzie! Są one bowiem zasadniczo wodoodporne i schną znacznie szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. W żaden sposób nie wpływa to na wygląd, giętkość, gładkość ani na funkcjonalność bransoletki.

Pasek do zegarka Hirsch jest dostępny w długościach:

Długość

Element dziurkowany

Element z klamerką

Całkowita długość

S

100 mm

60 mm

160 mm

M

110 mm

70 mm

170 mm

L

115 mm

75 mm

190 mm

L

120 mm

80 mm

200 mm

XL

120 mm

100 mm

220 mm

Jak dobrać pasek do zegarka.

Zmierz obwód nadgarstka i dodaj wielkość zegarka w jakim chcesz go zamontować. Standartową długością jest długość "L - 120 mm / 80 mm"

Następnie sprawdź jaki masz rozstaw uszu w kopercie swojego zegarka. Możesz to zrobić używając linijki. Następnie odnajdź żądaną szerokość w naszej kolekcji pasków. Jeśli chcesz użyć swojej starej klamerki musisz zmierzyć jej szerokość a następnie tę szerokość mocowania klamerki odnaleźć w opcjach paska.

Oczywiście w razie pytań proszę do nas dzwonić, pomożemy w wyborze paska do zegarka.

Aktywne filtry

Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×