Filtruj według

Damski/Męski

Damski/Męski

Rodzaj mechanizmu

Rodzaj mechanizmu

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Szkło

Szkło

Tarcza

Tarcza

Koperta

Koperta

Pasek

Pasek

Bransoleta

Bransoleta

Dodatkowe funkcje

Dodatkowe funkcje

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 990 zł - 6 890 zł

TRASER

Zegarek Traser

W roku 1989 Armia Stanów Zjednoczonych zleciła firmie MB-Microtec zbudowanie zegarka który będzie się nadawał do użycia na polu walki. Założenia jakie postawiono firmie to odczyt godziny w każdych warunkach, antymagnetyczność połączona z wysoką wytrzymałością, bardzo mała waga i wodoszczelność. Wszystkie te założenia zostały spełnione. Zegarek Traser idealnie sprawdza się na polu walki.

MB-Microtec do wskazywania godzin użył wskazówek zaopatrzone w rurki z trytem wykonane w technologii Trigalight®, tej samej technologii oznaczył godziny na tarczy zegarka. Dziś ta technologie jest wykorzystywana przy przyrządach celowniczych. Jest to samowystarczalna technologia która zapewnia nieprzerwane światło przez 25 lat bez użycia baterii czy akumulatorów. Zegarki traser są objęte gwarancją na światło na okres 10 lat.

Koperta w zegarkach taktycznych została wykonana z dwóch warstw. Warstwa wewnętrzna jest zrobiona ze stali szlachetnej która zapewnia wodoszczelność od 20 do 30 ATM zgodnie z normą ISO 6425. Natomiast warstwa zewnętrzna jest wykona z materiału który GFRP (Glass-Fiber Reinforced Polimer) czyli polimer zbrojony włóknem szklanym. Taka konstrukcja lepiej tłumi uderzenia a konstrukcja żebrowa zewnętrznej koperty absorbuje wszystkie uderzenia. Do stalowej zewnętrznej koperty docierają o wiele mniejsze siły uderzeniowe.

Pasek do zegarka jak został użyty był paskiem NATO bardzo elastycznym, pozwalającym się idealnie dopasować do ręki i co jest bardzo ważne lekkim.

Tak powstał zegarek Trasser P6500 Type 6, pierwszy zegarek który posiada samowystarczalne żródło światła, zegarek który powstał na specjalne zamówienie najpotężniejszej armii świata. W kolekcji taktycznej tej marki znajdziecie pełne DNA które definiuje wygląd, funkcjonalność, niezawodność, wszechstronność. Zegarki Traser z lini taktycznej to niezbędne wyposażenie każdego outdoorowca.

Każdy zegarek Traser posiada 4 lata gwarancji na zegarek, 10 lat gwarancji na światło Trigalight® oraz minimum 10 ATM wodoszczelności.

Aktywne filtry

  • Nowy
  • voucher strzelecki
  • Na stanie
  • 110456

  Traser P68 Pathfinder Automatic Green 110456

  Cena 4 590 zł

  Zegarki Traser® Pathfinder to doskonała propozycja zegarków outdoorowych. Polecane miłośnikom dalekich podróży, którzy często muszą podróżować zmieniając strefy czasowe bądź odkrywać nieznane tereny. Dla tych, którzy chcą być zawsze „na czasie”, nawet na drugiej półkuli ziemskiej oraz znaleźć właściwą trasę nieznanych terenów.


  Nurkowie, podróżnicy, mężczyźni nie bojący się wyzwań i prowadzący aktywny tryb życia. Te zegarki Traser® zostały stworzone właśnie z myślą o nich. Można w nich swobodnie pływać, a nawet nurkować, biegać i wspinać się po górach.


  Zegarki Pathfinder w odróżnieniu od tradycyjnych smartwatchy, nie będą podawały niedokładności wskazań kierunków geograficznych ze względu na emisję fal elektro-magnetycznych.Tu wyznacznikiem jest Słońce i… zegarek Traser® Pathfinder.

  • Nowy
  • voucher strzelecki
  • Na stanie
  • 110327

  Traser P67 SuperSub Diver Automatic Green T25 110327

  Cena 5 650 zł

  Traser P67 SuperSub Diver Automatic Green T25

  Nr ref.: 110327

  To najnowszy model outdoorowego zegarka marki Traser® do profesjonalnego nurkowania. Został wyposażony w mechanizm mechaniczny o automatycznym naciągu. Modna zieleń stała się kolorem często wykorzystywanym przez projektantów marki Traser®, tak jest i tym razem. Nawiązuje bowiem nie tylko do militarnego świata, lecz również do ekologii i ochrony środowiska. Ponadprzeciętna wodoszczelność.

  • Nowy
  • voucher strzelecki
  • Na stanie
  • 108638

  Traser P59 Essential Black M 108638

  Cena 1 150 zł

  Traser® P59 Essential Black M jest jednym z modeli linii bardziej klasycznej, o mniej militarnym charakterze. To pokazuje, że zegarki Traser® to nie tylko taktyczne, outdoorowe modele. Linia Essential stworzona została dla tych, którzy poszukują eleganckich modeli, ale o podwyższonej wytrzymałości. Casualowy wygląd zegarka z powodzeniem pasuje do sportowej marynarki czy jeansów. Czerń jest kolorem charakterystycznym dla stylistyki marki Traser®, dlatego i w wydaniu bardziej eleganckim nie mogło jej zabraknąć.Tu stanowi świetny kontrast dla srebrnej koperty. światło trigalight® podświetlające wskazania czasu w każdych warunkach, nawet w ciemności gwarantując doskonałą widoczność. Ponadprzeciętna wodoszczelność na poziomie 100 metrów potwierdza wytrzymałość i funkcjonalność zegarka Traser®.

  • Nowy
  • voucher strzelecki
  • Na stanie
  • 108218

  Traser P59 Essential Black M 108218

  Cena 1 290 zł

  Traser® P59 Essential Black M należy do linii bardziej klasycznej, o mniej militarnym charakterze. Bowiem zegarki Traser® to nie tylko taktyczne, outdoorowe modele. Linia Essential stworzona została dla tych, którzy poszukują eleganckich modeli, ale o podwyższonej wytrzymałości. Casualowy wygląd zegarka z powodzeniem pasuje do sportowej marynarki, koszuli czy jeansów. Czerń jest kolorem charakterystycznym dla stylistyki marki Traser®, dlatego i w wydaniu bardziej eleganckim nie mogło jej zabraknąć.

  Innowacyjne rozwiązanie stanowiące DNA Trasera to nowoczesne światło trigalight® podświetlające wskazania czasu w każdych warunkach, nawet w ciemności gwarantując doskonałą widoczność. Ponadprzeciętna wodoszczelność  100 metrów potwierdza wytrzymałość i funkcjonalność zegarka Traser®. 

  • Nowy
  • voucher strzelecki
  • Na stanie
  • 108216

  Traser P59 Essential Blue M 108216

  Cena 1 190 zł

  Traser® P59 Essential Blue M jest jednym z modeli linii bardziej klasycznej, o mniej militarnym charakterze. To pokazuje, że zegarki Traser® to nie tylko taktyczne, outdoorowe modele. Linia Essential stworzona została dla tych, którzy poszukują eleganckich modeli, ale o podwyższonej wytrzymałości, takiej jaką oferują np. zegarki taktyczne. Casualowy wygląd zegarka z powodzeniem pasuje do sportowej marynarki, koszuli czy jeansów.

  Kolejnym atutem 108216 jest nowoczesne światło trigalight® podświetlające wskazania czasu w każdych warunkach, nawet w ciemności gwarantując doskonałą widoczność. Ponadprzeciętna wodoszczelność na poziomie 100 metrów potwierdza wytrzymałość i funkcjonalność zegarka Traser®.

  • Nowy
  • voucher strzelecki
  • Na stanie
  • 108205

  Traser P59 Essential Blue M 108205

  Cena 1 540 zł

  Traser® P59 Essential Blue M jest jednym z modeli linii bardziej klasycznej, o mniej militarnym charakterze. To pokazuje, że zegarki Traser® to nie tylko taktyczne, outdoorowe modele. Linia Essential stworzona została dla tych, którzy poszukują eleganckich modeli, ale o podwyższonej wytrzymałości, takiej jaką oferują np. zegarki taktyczne. Casualowy wygląd zegarka z powodzeniem pasuje do sportowej marynarki, koszuli czy jeansów.

  To nie jedyne innowacyjne rozwiązanie. Kolejnym jest nowoczesne światło trigalight® podświetlające wskazania czasu w każdych warunkach, gwarantując doskonałą widoczność nawet w ciemności. Ponadprzeciętna wodoszczelność na poziomie 100 metrów potwierdza wytrzymałość i funkcjonalność zegarka Traser®. 

  • Nowy
  • voucher strzelecki
  • Na stanie
  • 107870

  Traser P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange 107870

  Cena 2 590 zł

  Traser® P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange to doskonały zegarek dla miłośników survivalowych wyzwań czy militarnych przygód. Miłośnicy militariów dobrze znają strukturę i kolor stali broni palnej i to samo znajdą w tym zegarku. To nie jedyne innowacyjne rozwiązanie. Kolejnym jest nowoczesne

  światło trigalight® podświetlające wskazania czasu w każdych warunkach, nawet w ciemności gwarantując doskonałą widoczność. Ponadprzeciętna wodoszczelność na poziomie 100 metrów potwierdza wytrzymałość i funkcjonalność zegarka Traser®. Z nim „Orange is Black”.

  • Nowy
  • voucher strzelecki
  • Na stanie
  • 107426

  Traser P67 Officer Pro GunMetal Black/Lime 107426

  Cena 2 090 zł

  Traser® P67 Officer Pro GunMetal Black/Lime to doskonały zegarek dla miłośników survivalowych wyzwań czy militarnych przygód. Zieleń to doskonały kolor zegarków taktycznych i outdoorowych. W wojskowości kolor ten jest przydatny do kamuflażu. Cywile będący miłośnikami zegarków Traser® docenią ich uniwersalny wygląd pasujący do wielu sportowych, niezobowiązujących stylizacji. Jego związek z wojskowością widać od pierwszego spojrzenia. Producent zadbał o wiele innowacyjnych rozwiązań. Wodoszczelność zegarka na poziomie 100 metrów pozwala na uprawianie wielu wodnych sportów, w tym nurkowanie. Samowystarczalne źródło światła trigalight® podświetla wskazania czasu w każdych warunkach, nawet w ciemności gwarantując doskonałą widoczność.

Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×