PASKI I BRANSOLETY DO ZEGARKÓW

Paski i bransolety do zegarków Łódź

Kiedy patrzymy na tradycyjny naręczny zegarek, pierwszym jego elementem, który przyciąga wzrok, jest bez wątpienia koperta będąca centralną częścią każdego czasomierza. Zwraca ona uwagę swoim, najczęściej charakterystycznym dla danej marki designem. Składa się na nią kilka istotnych części, takich jak przejrzysta tarcza z cyframi i datownikiem oraz wskazówki, dzięki którym wiemy, jaką mamy godzinę. Wewnątrz koperty znajduje się także miarowo bijące serce czasomierza, którym jest precyzyjnie skonstruowany mechanizm. To właśnie on decyduje o prawidłowej i niezawodnej pracy zegarka. Tekstylny lub skórzany pasek do zegarka, a czasem biżuteryjna bransoleta to elementy, które współtworzą kompletny czasomierz. Bez odpowiedniego mocowania samotna koperta nie mogłaby zyskać miana zegarka naręcznego, czyli niezwykłego gadżetu, który towarzyszy nam każdego dnia.

Element do zadań specjalnych

Bransoleta zegarkowa lub pasek bywają czasem uważane za mniej istotne części czasomierza. A przecież to dzięki nim Twój zegarek tak efektownie prezentuje się na ręce i niestraszne są mu nawet najgwałtowniejsze zmiany pozycji. Jeżeli potrzebujesz nowego paska lub nowej bransolety, prześlij do nas e-mail z referencją czasomierza. Znajduje się ona zwykle na deklu zegarka lub jest podana w karcie gwarancyjnej. Obiecujemy, że znajdziemy odpowiednie mocowanie i prześlemy Ci jego zdjęcie oraz cenę. Decyzja o zmianie nie musi jednak być zawsze spowodowana zużyciem poprzedniego elementu. Wyrazista bransoleta lub dobrze dobrany skórzany pasek do zegarka mogą po prostu urozmaicić Twój wizerunek.

Wyraź swój styl zegarkiem

Zadbaj o to, by mocowanie i koperta były ze sobą spójne stylistycznie, dzięki czemu stworzą harmonijną kompozycję. Preferujesz męskie bransoletki z połyskującej stali, czy wolisz raczej stonowane skórzane paski? A może marzy Ci się wyjątkowo męski czasomierz - idealnie czarna bransoleta i ciemna tarcza? Zegarki to nasza prawdziwa pasja, dobrze wiemy o tym, jak istotny jest odpowiedni dobór mocowania czasomierza. Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę pasków i bransolet do zegarków Tissot, zegarków Certina, zegarków Calvin Klein, zegarków Epos, zegarków Atlantic oraz zegarków Orient. Bardzo szeroki wybór asortymentu i zróżnicowanie modeli umożliwi Ci swobodny wybór najlepszego mocowania do Twojego zegarka. Chcesz załatwić swoją sprawę "od ręki"? Zapraszamy Cię do naszego salonu zegarmistrzowskiego w Łodzi.

Aktywne filtry

Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×