Odwiedź OUTLET i łap okazję!!!

W trakcie wymiany baterii wykonujemy test pobóru prądu który określi nam w jakiej kondycji znajduję się mechanizmy Twojego zegarka.Wymiana baterii z kontrolą szczelnościPo wymianie baterii, uszczelka koronki oraz uszczelka dekla zostaną pokryte specjalnym uszczelniającym smarem, który poprawi szczelności zegarka oraz pracę koronki na tubusie koperty.
Następnie zostanie przeprowadzona kontrola szczelności w specjalnym urządzeniu. Urządzenie to nie korzysta z wody :) zatem nie zachodzi obawa że Twój zegarek ulegnie zniszczeniu.

W trakcie wymiany baterii, na życzenie klienta, wymyjemy bezpłatnie kopertę i bransoletę w myjce ultradźwiękowej z użyciem specjalnych czyszczących płynów.Wymiana baterii z kontrolą szczelnościKontrola szczelności po wymianie baterii ma charakter wyłącznie informacyjny. Po takiej kontroli nie udzielamy gwarancji. Otrzymanie gwarancji szczelności jest ściśle związane z wymianą wszystkich elementów odpowiedzialnych za szczelność, takich jak uszczelki szkieł, dekla, koronki, tubusu, przycisków, zaworów helowych. Gwarancja jest udzielana na określony czas. Uderzenia w koronkę, szkło lub przycisk powodują utratę gwarancji. Zalecamy systematycznie raz do roku kontrolę szczelności zegarka, szczególnie przed wyjazdem na urlop, kiedy często zapominamy o zdjęciu zegarka przed wejściem do wody.Możecie Państwo wysyłać do nas zgłoszenia napraw za pomocą formularza, lub pisząc email na adres:

zegarmistrz@zegarmistrzlodz.com.pl

Nowe zgloszenie

Kontakt
Ocena Google
4.70
Na podstawie 499 opinii
×