W trakcie wymiany baterii wykonujemy test pobóru prądu który określi nam w jakiej kondycji znajduję się mechanizmy Twojego zegarka.

Po wymianie baterii, uszczelka koronki oraz uszczelka dekla zostaną pokryte specjalnym uszczelniającym smarem, który poprawi szczelności zegarka oraz pracę koronki na tubusie koperty.
Następnie zostanie przeprowadzona kontrola szczelności w specjalnym urządzeniu. Urządzenie to nie korzysta z wody :) zatem nie zachodzi obawa że Twój zegarek ulegnie zniszczeniu.

W trakcie wymiany baterii, na życzenie klienta, wymyjemy bezpłatnie kopertę i bransoletę w myjce ultradźwiękowej z użyciem specjalnych czyszczących płynów.Kontrola szczelności po wymianie baterii ma charakter wyłącznie informacyjny. Po takiej kontroli nie udzielamy gwarancji. Otrzymanie gwarancji szczelności jest ściśle związane z wymianą wszystkich elementów odpowiedzialnych za szczelność, takich jak uszczelki szkieł, dekla, koronki, tubusu, przycisków, zaworów helowych. Gwarancja jest udzielana na określony czas. Uderzenia w koronkę, szkło lub przycisk powodują utratę gwarancji. Zalecamy systematycznie raz do roku kontrolę szczelności zegarka, szczególnie przed wyjazdem na urlop, kiedy często zapominamy o zdjęciu zegarka przed wejściem do wody.

Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×