Ładowanie

Zegarki Oris

Oris to prestiżowe, szwajcarskie zegarki, które nie bez powodu cieszą się świetną renomą. Produkowane w malowniczej miejscowości Hölstein są z jednej strony eleganckie, z drugiej zaś dopracowane w każdym calu pod względem mechanicznym. Ich precyzja, niezawodność i trwałość nie mają sobie równych. to propozycja dla wymagających, dostępne są zarówno damskie, jak i męskie modele. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę czasomierzy tego renomowanego producenta. Szukasz wyrafinowanego zegarka na lata? W proponowanej kategorii z pewnością go znajdziesz!

Historia zobowiązuje

Oris to marka z bogatą historią, sięgającą początków XX w. Została stworzona przez Paula Cattina i Georgesa Christiana, którzy kupili zamkniętą fabrykę zegarków Lohner & Co. Ich wspólne przedsiębiorstwo rozwijało się w ekspresowym tempie, a zegarki produkowane w miejscowości Hölstein zdobywały coraz większą popularność. W 1985 r. zaczęli tworzyć wyłącznie zegarki mechaniczne, które wciąż są udoskonalane. to wierność klasycznym rozwiązaniom, zegarmistrzowska precyzja i klasa. Wszystko to sprawia, że Oris jest jednym z wiodących producentów luksusowych czasomierzy. to produkty o nieprzeciętnym charakterze, z duszą, stworzone przez pasjonatów dla klientów ceniących sobie wyjątkowość.

Dbałość o każdy szczegół

robią niesamowite wrażenie. Niezwykła staranność, z jaką są wykonane, zdecydowanie zwraca uwagę. Kunszt zegarmistrzów z Hölstein dostrzeżesz w każdym detalu. W ofercie znajdują się zarówno modele klasyczne, jak i z wyraźnie sportowym charakterem. Każdy wyróżnia wysmakowany design i bardzo charakterystyczny, czerwony wahnik będący znakiem rozpoznawczym marki. Ze względu na nieprzeciętną prezencję zegarki Oris często można dostrzec na nadgarstkach największych gwiazd Hollywood, znanych sportowców i wszystkich tych, którzy cenią sobie luksus w absolutnie najlepszym wydaniu. Wyroby te mają bardzo wysoki poziom, co sprawia, że wraz z czasem nie tracą na wartości. Ich zakup można potraktować jako doskonałą inwestycję.

w naszym sklepie

to mocny punkt w naszej ofercie. Proponujemy bogaty wybór zegarków tej szwajcarskiej marki. Posiadamy zarówno modele damskie, jak i męskie. Dbamy o to, aby nasza oferta była możliwie zróżnicowana. Oferujemy wszystkie, popularne propozycje zegarków Oris. Niezależnie od tego, jaka forma jest Ci najbliższa, czy też jaka kolorystyka Cię interesuje, w tej kategorii znajdziesz odpowiedni model dla siebie. Bez wątpienia stanowią przeciwieństwo masowo produkowanych, często niskiej jakości zegarków. Każdy czasomierz Oris to długie godziny pracy najlepszych, szwajcarskich zegarmistrzów. Postaw na ponadczasowość i prawdziwą wartość. Wybierz zegarek Oris spośród naszego bogatego asortymentu!

Zaawansowane wyszukiwanie
Damski/Męski
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Kształt koperty
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena