Zegarki Oris dla mężczyzn z charakterem

Oris to szwajcarski producent zegarków z ponad 100-letnią tradycją, który stanowi uosobienie zegarmistrzowskiej precyzji i staranności wykonania. Marka stawia na wyjątkową jakość, unikalny i ponadczasowy design oraz nowoczesne rozwiązania. Dlatego nieustannie prowadzi badania nad usprawnieniami mechanicznymi, tworząc elitarne zegarki, oferujące właściwości dalekie od masowo produkowanych modeli.

Oris-- tradycja i prestiż

Zegarki marki Oris możemy zobaczyć na nadgarstkach znanych i cenionych na świecie gwiazd, takich jak Louis Armstrong czy Bob Dylan. Dlatego, wybierając oferowane przez nas modele, mają Państwo pewność, że są to produkty prestiżowe, które nie tylko dodadzą unikalnego stylu i klasy, ale również zadowolą najbardziej wymagających koneserów. Ci ostatni szczególnie docenią fakt, że marka pozostaje wierna zegarmistrzowskim tradycjom i od pokoleń niezmiennie wytwarza jedynie produkty napędzane mechaniczne. Stąd też w naszym asortymencie znajdą Państwo modele nakręcane ręcznie lub automatyczne, w których mechanizm umożliwia ruch nadgarstka.

Zegarki Oris inspirowane są światem kultury, motoryzacji, lotnictwa oraz nurkowania, co sprawia, że każdy znajdzie idealny model do swojej osobowości. Cechą charakterystyczną wszystkich wspomnianych linii jest czerwony rotor (wahnik), widoczny na odwrocie większości modeli marki.

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Kształt koperty
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena