Poznaj męskie zegarki Atlantic

Wysokiej jakości precyzyjny zegarek to niezbędnik każdego mężczyzny, który chce efektywnie zarządzać swoim czasem. Nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Zaufaj opinii koneserów zegarmistrzostwa i postaw na markę Atlantic. Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę czasomierzy sygnowanych przez ten brand będący synonimem niezawodności i wysokiego standardu. Solidnie wykonany czasomierz Atlantic to nieoceniony towarzysz w niemal każdej sytuacji.

Atlantic, czyli szwajcarska jakość w zasięgu ręki

Logo Atlantic to wymowna graficzna kompozycja cyrkla i kotwicy, te motywy zręcznie nawiązują do głównego źródła inspiracji marki - czyli morskiego żywiołu. Marka zawdzięcza swój początek Eduardowi Kummerowi - zegarmistrzowi, który w 1888 roku założył w Bettlach firmę produkującą części do zegarków kieszonkowych. Następne lata zaowocowały rozszerzeniem działalności o produkcję czasomierzy naręcznych. Bardzo intensywnym okresem były dla marki lata 50., pełne wyzwań i branżowych sukcesów. Zespół Atlantic konstruował coraz to nowe modele zegarków, które zdobywały uznanie starannym wykonaniem i wodoszczelnością. Współczesne zegarki Atlantic także odznaczają się tymi atutami. Każdego roku firma pozytywnie zaskakuje klientów nowymi rozwiązaniami technologicznymi w swych czasomierzach. Wysokogatunkowe materiały i dopracowane wykończenia są wspólnym mianownikiem wszystkich męskich, jak i damskich modeli Atlantic dostępnych w obu naszych sklepach: internetowym i stacjonarnym.

Zegarek dla wymagających mężczyzn

Sygnowane przez Atlantic męskie czasomierze odznaczają się wytrzymałymi mechanizmami, które decydują o ich niezawodności. Tych funkcjonalnych walorów dopełnia wyrafinowane wzornictwo, które często nawiązuje do marynistycznych motywów. Zegarek męski Atlantic to coś więcej niż tylko funkcjonalny gadżet, dzięki swojemu atrakcyjnemu designowi może on także pełnić rolę modnego dodatku w prawdziwie męskim stylu. Tylko od Ciebie zależy, na jaki model Atlantic się zdecydujesz. Śmiało wybieraj spośród zróżnicowanych propozycji marki. Znajdują się wśród nich zarówno klasyczne modele zegarków na co dzień, jak i pełne blasku wyraziste czasomierze na bardziej odświętne okazje. Pragniesz dodać sobie prestiżu modelem z limitowanej edycji, a może potrzebujesz wyjątkowo wodoszczelnego zegarka, który wpisze się w Twoją sportową aktywność? Bez względu na to, jaki czasomierz Atlantic wybierzesz, zyskujesz gwarancję perfekcji i wytrzymałości.

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena