LUXURY

Tissot to marka, której nie trzeba przedstawiać. To szwajcarskie przedsiębiorstwo od ponad 100 lat zajmuje się produkcją najwyższej klasy zegarków, będących dla wielu innych marek wzorem do naśladowania oraz wyznacznikiem trendów. Warto nadmienić, że początki firmy sięgają jeszcze wcześniej, bo już połowy XIX wieku. Wtedy to, Charles Emile Tissot utworzył przedsiębiorstwo, które 60 lat później zaczęło zdobywać serca miłośników naręcznych czasomierzy. Aktualnie, zegarki marki Tissot sprzedawane są w ponad 160 krajach. To pokazuje, że niezawodność, oryginalny styl i funkcjonalność zegarków od tego szwajcarskiego producenta są docenianie przez użytkowników na całym świecie. Przygotowaliśmy dla Was propozycje zegarków z kolekcji o tajemniczo brzmiącej nazwie Luxury.

Wszystkie wchodzące w jej skład zegarki marki Tissot wyposażone są w mechanizm Powermatic 80. To rewolucyjne rozwiązanie, wynoszące długość rezerwy na wyższy, nieznany do tej pory poziom. Mechanizm to serce każdego zegarka. Warto więc decydować się na urządzenia mogące się pochwalić centralnym punktem w jak najlepszej kondycji. Gwarantujemy, że oferowane przez nas zegarki Tissot z systemem Powermatic 80 mogą pochwalić się naprawdę dużymi możliwości i funkcjonalnością godną pozazdroszczenia. Co jeszcze charakteryzuje zegarki Tissot? Niezwykła precyzja wykonania i dbałość o każdy, nawet najmniejszy element urządzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zegarków marki Tissot. Nie zwlekaj dłużej i zaufaj szwajcarskiemu przedsiębiorstwu od lat zajmującemu się produkcją najwyższej jakości czasomierzy. Co jest gwarantem solidności i wysokich standardów reprezentowanych przez zegarki Tissot? Całe rzesze zadowolonych użytkowników. Rozpoznawalność marki nie wzięła się znikąd. To efekt dobrego wywiązywania się ze swoich obowiązków, czyli tworzenia perfekcyjnych zegarków. Należy pamiętać, że wszystkie znajdujące się w tej propozycji zegarki są wyposażone w mechanizm Powermatic 80, dzięki czemu można stwierdzić, że czasomierze reprezentują najwyższe standardy.

Zaawansowane wyszukiwanie
Wodoszczelność
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Dodatkowe funkcje
Cena