Originale

Firma EPOS to wyjątkowy producent zegarków. Słynie on ze swojego wyjątkowego podejścia do tworzenia zegarków. Nadal używają tradycyjnych metod, nie korzystając przy tym z produkcji taśmowej. Jest to fakt godny odnotowania, biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach powszechnej automatyzacji i wszech obecnej produkcji masowej, nawet najwięksi producenci zegarków na świecie korzystają z możliwości, które niesie za sobą nowoczesność. EPOS pomimo upływającego czasu wciąż stawia na potencjał ludzki. To zaufanie do takiej formy produkcji sprawdza się doskonale, o czym świadczy ogromna popularność i uznanie, jakim cieszą się czasomierze tego szwajcarskiego producenta. Jest to efekt owocnej pracy dziesiątek ludzi, których połączyła wspólna pasja i ideały. Najwyższej klasy inżynierowie i artyści wykazujący się w swojej pracy połączeniem innowacyjności ze starannością to gwarancja produkcji zegarków najwyższej jakości. Nienaganna elegancja i imponująca specyfikacja techniczna to domena produktów z logiem marki EPOS.

Zegarki EPOS z kolekcji Originale to ponadczasowe czasomierze, łączące w sobie szyk oraz wytworność rodem z lat 40. XX wieku i współczesne rozwiązania. Charakteryzują się subtelnym, delikatnym kształtem koperty oraz wypukłym szkłem szafirowym. We wnętrzu tych zegarków pracuje wydajny, wysokiej jakości automatyczny mechanizm ETA 2824. Wszystkie elementy zostały dopracowane z dbałością o detale, tak aby jak najbardziej usatysfakcjonować wszystkich użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją zegarków EPOS z linii Originale. Wszystkie dostępne dla Was czasomierze to produkty najwyższej jakości, idealnie wpisujące się w oczekiwania wymagających Klientów. Chcesz się wyróżnić na tle innych, zwracać uwagę noszonym przez siebie zegarkiem? Jesteśmy przekonani, że propozycje z kolekcji EPOS Originale przyniosą taki efekt. Sprzedażą zegarków zajmujemy się od wielu lat i wiemy jak rozpoznać wysokiej klasy produkty. W przypadku tych czasomierzy, z pełną świadomością możemy stwierdzić, że one takie właśnie są.

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena