Odwiedź OUTLET i łap okazję!!!

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Kupujący powyżej 500 zł nie jest obciążany żadnymi kosztami dostawy.

Bez względu na wartość zamówienia, towar można odebrać osobiście w naszym salonie. Kupujący nie jest również wtedy obciążany kosztami dostawy. 

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu):

Sposób dostawyKoszt dostawyCzas dostawy

Kurier InPost

17 zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z salonu**

Paczkomat InPost

15 zł

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

Kurier DHL

20 zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z salonu**

Poczta Polska*

12 zł

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

*Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 200 zł oraz nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami.

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności. Kupujący powyżej 500 zł nie jest obciążany żadnymi kosztami dostawy z opcją płatności za pobraniem.

Forma płatnościWysokość opłaty

Za pobraniem

0 zł

Przy odbiorze osobistym

0 zł

Przelewem*

0 zł

Płatności PayU

0 zł

*Numer naszego konta (mBank)

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.
Proszę sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera.

Sklep (Tempus Zegarki i Serwis) nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

Dostępność produktów:

Realizacja 24h - zegarek wysyłamy w ciągu 24 godzin w dni robocze, jest dostępny w naszym salonie.

Realizacja w ciągu 7 dni - zamówienie realizujemy w ciągu 7 dni roboczych, zegarek jest dostępny w magazynie producenta lub dystrybutora. Musimy go sprowadzić. Gdy przedmiot do nas dotrze, to wysyłamy go do klienta ciągu 24 h.

Zapytaj o dostępność - zegarek nie jest dostępny w naszym salonie ani u producenta. Musimy potwierdzić planowy czas produkcji tego zegarka. W przypadku zainteresowania zegarkiem bardzo prosimy o pytanie w sprawie dostępności.

Ocena Google
4.70
Na podstawie 499 opinii
×