TISSOT GOLD (złote zegarki)

Złoto to kruszec przykuwający swym blaskiem wzrok wszystkich osób znajdujących się w pobliżu. Nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą, czy też mężczyzną – złoto i tak wywrze na Tobie niepowtarzalne wrażenie. Chcemy nim się otaczać, eksponować je na sobie. Biżuteria to nie jedyny sposób na obcowanie ze złotem. Złote zegarki również cieszą się dużą popularnością. Noszenie tego typu czasomierza na dłoni sprawi, że stanie się on naszym znakiem rozpoznawczym, dzięki któremu będziemy mogli się wyróżnić. W tej kategorii proponujemy Wam złote zegarki marki Tissot. Szwajcarska precyzja, innowacyjna technologia i prestiż podparty blaskiem złota – tak w skrócie można scharakteryzować czasomierze, które umieściliśmy w naszym asortymencie.

Złoto może mieć wiele wcieleń. Postanowiliśmy oddać do Waszej dyspozycji propozycje kilku różnych typów złotych zegarków. Sam zdecyduj, który z nich najbardziej Ci odpowiada. W naszej ofercie znalazło się miejsce dla czasomierzy w całości złotych, jak i takich posiadających w kolorze złotym jedynie poszczególne elementy bądź bransoletę. Jednym z odmian opisywanego kruszca jest białe złoto. Jest to stop będący połączeniem kilku różnych materiałów. Tworzą go złoto z niklem, cynkiem, czasem srebrem i palladem, imitującym kolor platyny dla lepszego efektu. Białe złoto jest bardziej subtelne i delikatniejsze niż klasyczny stop, uznawany za najbardziej luksusowy stop na świecie. Dużą zaletą oferowanych czasomierzy marki Tissot jest wytrzymałość powłoki, na którą naniesiony jest wspomniany materiał. Zapoznaj się z parametrami przygotowanych przez nas zegarków, zdecyduj się na odrobinę osobliwości i oryginalności. Czasomierze te, nie tylko doskonale się prezentują, ale wyposażone są w funkcje, mogą pomóc Ci w wybrnięciu z niejednej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zegarków marki Tissot. Zdecyduj się na czasomierz od sprawdzonego, cieszące się dobrą renomą producenta. Złoto doda blasku Twojej osobie i kreacji, którą przyodziejesz. Gwarantujemy, że nosząc na ręku złoty zegarek będziesz zwracał uwagę innych osób. Postaw na zegarki firmy Tissot i dodaj nieco ekstrawagancji i szyku swojemu wizerunkowi.

Zaawansowane wyszukiwanie
Damski/Męski
Rodzaj mechanizmu
Kształt koperty
Szkło
Tarcza
Pasek
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena