Płatności
Płatności w sklepie przyjmujemy gotówką i kartami płatniczymi.


Płatności internetowe obsługuje dla nas portal Przelewy-24.pl


Przelew na nasze konto proszę dokonac na nr konta 18 1140 2004 0000 3502 5163 1956.
W tytule proszę podać nr zamówienia.  


Możesz również skorzystać z rat obsługiwanych przez mBank Raty, lub Santander Consumer Bank. Aby skorzystać z systemu ratalnego, przy wyborze formy płatności podczas składania zamówienia, proszę wybrać mBank Raty, lub Santander Consumer Bank. Po złożeniu zamówienia, zostaną Państwo przeniesieni na stronę systemu ratalnego mBank Raty, lub Santander Consumer Bank i tam proszę uzupełnić wniosek. Dalej należy postępować według informacji pojawiających się na ekranie.
Przy płatności za pobraniem pieniądze proszę przekazać kurierowi.

Newsletter
Jaki zegarek dla mnie

Jaki zegarek dla mnie?

Zegarek mechaniczny będzie gromadził energię potrzebną do pracy w sprężynie napędowej. Nakręcanie sprężyny napędowej może odbywać się przez koronkę lub po przez urządzenie automatycznego naciągu. W pierwszym przypadku musimy raz dziennie nakręcić zegarek a w drugim automatyczny naciąg zrobi to za nas, a my musimy go tylko nosić. Trzeba jednak wiedzieć że zegarki mechaniczne  nie są tak dokładne jak zegarki kwarcowe. Będziemy zmuszeni co jakiś czas dokonać korekty wskazań naszego zegarka. Musimy jeszcze pamiętać o takim parametrze jak rezerwa chodu, to znaczy że nasz zegarek zmagazynuje jakąś tam energię i po kilkunastu, kilkudziesięciu godzinach się zatrzyma. Komplikacje takich zegarków są bardzo różne, począwszy od kalendarza, po przez stoper, automatyczny naciąg, do wiecznego kalendarza, tak mechanizm będzie za nas pamiętał że luty na 28 dni lub 29 dni a kwiecień jest miesiącem 30 dniowym i nie ma tam baterii. Produkcja takiego zegarka jest o wiele kosztowniejsza niż zegarka kwarcowego, ale za to ma duszę, prestiż, jest przedmiotem wyjątkowym. 


Zegarek kwarcowy jest bardzo dokładny. Jest zasilany baterią, lub akumulatorem pobierającym energię z ruchu ręki lub korzystający z energii słonecznej. W zegarkach kwarcowych spotkamy więcej ciekawych wzorów i rozwiązań. Produkcja zegarka kwarcowego jest tańsza i łatwiejsza, co powoduje szybsze reakcje na zmiany trendów mody.

Zegarek ze specjalistycznymi funkcjami. Zegarek posiadający specjalne funkcje np. dla wędkarzy, zegarek trekingowy itp. W zależności od zaistniałej potrzeby i zainteresowań użytkownika.

Nie można generalizować jaki zegarek jest najlepszy, po prostu nie ma takiego. Zegarek oceniany według własnych kryteriów i dobieramy bezpośrednio do własnych oczekiwań i potrzeb. Najlepiej posiadać dwa, trzy zegarki w zależności od sytuacji w jakiej się znajdziemy, zegarek sportowy na weekend, zegarek klasyczny do pracy. Można połączyć zegarek sportowy z klasycznym, wybierając zegarek z chronografem o wskazaniach analogowych.

Pasek czy bransoleta?

Oczywiście trudno generalizować, ale bransoleta będzie lepiej pasować do zegarka sportowego. Alternatywą są paski wykonany z nowoczesnych bardzo odpornych materiałów takich jak kevlar. Kolorystyka ich jest bardzo bogata, więc bez problemu można dobrać pasek do własnych upodobań. Istnieje duża ilość zegarków sportowych wykonanych z plastiku, gdzie jedynym słusznym rozwiązaniem będzie pasek wykonany z gumy lub kauczuku. W zegarkach o klasycznej stylistyce eleganckim wyborem będzie pasek wykonany z naturalnych skór zwierzęcych. Kolor paska, jak i jego faktura jest inwidualną decyzją użytkownika. Wyjątkiem jest tu zegarek wykonany z materiałów szlachetnych, takich jak złoto, srebro czy platyna gdzie bransoleta jest wykonana z takiego samego materiału co zegarek.

...jest pusty

Dlaczego warto kupować u nas
1. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marek które sprzedajemy.

2. Każdy z zegarków posiada 24 m-c gwarancji. Zegarek jest zapakowany w oryginalne pudełko, dołączona jest gwarancja producenta oraz instrukcja obsługi.

3. Każdy z pasków Hirsch Performance posiada 30 m-c gwarancji.

4. Można składać zamówienia telefoniczne.

- 42 636 63 70

5. W wyborze zegarka pomogą najwyższej klasy specjailiści.

6. Zajmiemy się Twoim zegarkiem od zakupu, po obsługę pogwarancyjną.


7. Oferujemy.
- bezpłatny grawer.
- bezpłatna dostawa.
- bezpłatna regulacja bransolety.

8. Możliwość zwrotu do 14 dni.
kontakt

Nasza siedziba.

pn-pt 10-18

sob 10-13

Łódź. ul. Zamenhofa 14

tel: 42 636 63 70 506 070 417

e-mail serwis:
zegarmistrz@zegarmistrzlodz.com.pl

e-mail sklep:
sklep@zegarmistrzlodz.com.pl

Jeżeli nie możesz dotrzeć do nas w godzinach naszej pracy, to zadzwoń postaramy się umówić indywidualnie.

Pokaż na mapie