Płatności
Płatności w sklepie przyjmujemy gotówką i kartami płatniczymi.


Płatności internetowe obsługuje dla nas portal Przelewy-24.pl


Przelew na nasze konto proszę dokonac na nr konta 18 1140 2004 0000 3502 5163 1956.
W tytule proszę podać nr zamówienia.  


Możesz również skorzystać z rat obsługiwanych przez mBank Raty, lub Santander Consumer Bank. Aby skorzystać z systemu ratalnego, przy wyborze formy płatności podczas składania zamówienia, proszę wybrać mBank Raty, lub Santander Consumer Bank. Po złożeniu zamówienia, zostaną Państwo przeniesieni na stronę systemu ratalnego mBank Raty, lub Santander Consumer Bank i tam proszę uzupełnić wniosek. Dalej należy postępować według informacji pojawiających się na ekranie.
Przy płatności za pobraniem pieniądze proszę przekazać kurierowi.

Newsletter
Czym zajmuje się zegarmistrz

Zegarek jest urządzeniem, które towarzyszy nam na co dzień. Bez względu na to, jak duży postęp technologiczny nas czeka, nie da się prawidłowo funkcjonować bez odmierzania czasu. W związku z tym zegarmistrz to osoba, która na brak zleceń nie powinna narzekać. W dzisiejszym wpisie możesz dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest kunszt zegarmistrzowski w teorii i praktyce.


Należy zacząć od tego, że praca zegarmistrza nie polega tylko i wyłącznie na niezwykle precyzyjnych czynnościach manualnych. Osoba wykonująca ten zawód zajmuje się również obsługą klienta, gdyż musi przede wszystkim przyjąć zlecenie, ustalić warunki i termin jego realizacji oraz zadbać o potrzebne części zamienne. Sama praca zegarmistrza, mimo że wymagająca ogromnego skupienia i uwagi, nie jest nudna. Zegarmistrz wykonuje szereg czynności nie tylko związanych z naprawą zegarków, ale również ich konserwacją. Warto również uświadomić sobie jak wiele jest ich rodzajów. Najbardziej popularne są oczywiście zegarki naręczne i budziki. Prawie w każdym domu znajdziemy także model ścienny czy kuchenny. Rozwój techniki powoduje, że aktualnie zegarmistrz ma do czynienia nie tylko z klasycznymi mechanizmami, ale również nowoczesnymi napędzanymi energią elektryczną. Wszystkie te czynniki mają ogromny wpływ na ilość czasu, jaki zegarmistrz musi poświęcić na każdy model.

Pierwsze kroki do zawodu

Jaką edukację musimy podjąć, aby otrzymać tytuł zegarmistrza? Odpowiednie uprawnienia uzyskamy, pozytywnie kończąc naukę w jednej z zasadniczych szkół zawodowych. Poza zdobytym wykształceniem niezbędne jest posiadanie umiejętności miękkich, które w tym zawodzie są tak samo ważne, jak wiedza teoretyczna. Do najważniejszych cech osobowości, jakie powinien posiadać zegarmistrz należy cierpliwość, skrupulatność oraz precyzja. Dla zwiększenia komfortu pracy warto również być osobą obowiązkową, która dotrzymuje umówionych terminów i realizuje wszelkie zadania z najwyższą starannością. Pracodawcy zwracają również uwagę na praktyczne umiejętności obsługi maszyn, które są wykorzystywane na terenie danego zakładu.

Zatrudnienie i warunki pracy

Jak wcześniej wspominano, zegarmistrz wykonuje swoją pracę przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Nie oznacza to jednak, że maszyna może zastąpić człowieka. Naprawa zegarków naręcznych wyposażonych w mikroskopijne elementy mechanizmu wymaga ogromnej precyzji i skupienia ze strony zegarmistrza. Rynek pracy oferuje wiele możliwości zatrudnienia w dużych zakładach, jednak osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje zdecydowanie chętnie decydują się na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Wynagrodzenie oferowane przez przedsiębiorstwa nie jest wysokie, dlatego można próbować swoich sił na własny rachunek.

Kilka słów o zegarkach naręcznych

Jeszcze nie tak dawno zegarki naręczne cieszyły się ogromną popularnością szczególnie jako prezenty. Pierwszy model otrzymywały dzieci zazwyczaj na komunie. Aktualnie zegarki nie straciły na swojej wartości, lecz na popularności. Mimo że rynek oferuje szeroki wybór modeli w atrakcyjnych cenach, za te naprawdę wartościowe trzeba słono zapłacić. Najbardziej popularne są zegarki ze szkiełkiem mineralnym, a te z szafirowym kosztują nawet kilkaset złotych. Osoby, które chcą zainwestować w zegarek, chętnie wybierają sprawdzone propozycje od szwajcarskich producentów, lecz ich ceny bardzo często przekraczają nawet 1000 złotych. Dużą popularnością cieszą się również wodoodporne modele sportowe, które odporne są nawet na zanurzenia powyżej 1 metra.

...jest pusty

TISSOT PRS 200 T067.417.33.041.00
2 550,00 zł 2 244,00 zł
ATLANTIC SPEEDWAY 68551.46.62
1 695,00 zł 1 525,51 zł
CALVIN KLEIN K8C2M516
1 579,00 zł 1 389,52 zł
OBAKU DENMARK V129LCIRP
460,00 zł 414,00 zł
OBAKU DENMARK V123LGIMG
560,00 zł 504,00 zł
SEIKO Astron SSE095J1
8 229,00 zł 7 406,10 zł
Dlaczego warto kupować u nas
1. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marek które sprzedajemy.

2. Każdy z zegarków posiada 24 m-c gwarancji. Zegarek jest zapakowany w oryginalne pudełko, dołączona jest gwarancja producenta oraz instrukcja obsługi.

3. Każdy z pasków Hirsch Performance posiada 30 m-c gwarancji.

4. Można składać zamówienia telefoniczne.

- 42 636 63 70

5. W wyborze zegarka pomogą najwyższej klasy specjailiści.

6. Zajmiemy się Twoim zegarkiem od zakupu, po obsługę pogwarancyjną.


7. Oferujemy.
- bezpłatny grawer.
- bezpłatna dostawa.
- bezpłatna regulacja bransolety.

8. Możliwość zwrotu do 14 dni.
kontakt

Nasza siedziba.

pn-pt 10-18

sob 10-13

Łódź. ul. Zamenhofa 14

tel: 42 636 63 70 506 070 417

e-mail serwis:
zegarmistrz@zegarmistrzlodz.com.pl

e-mail sklep:
sklep@zegarmistrzlodz.com.pl

Jeżeli nie możesz dotrzeć do nas w godzinach naszej pracy, to zadzwoń postaramy się umówić indywidualnie.

Pokaż na mapie