Paski Hirsch

HIRSCH – Paski do zegarków.

Od roku 1795 nazwa HIRSCH nieodłącznie kojarzy się ze skórą. Jako uznany producent wysokiej jakości akcesoriów skórzanych, zdobiących do dzisiaj najcenniejsze zegarki świata. Firma cieszy się od dziesięcioleci światową sławą.
Posiadamy w naszej ofercie paski wykonane ze skór egzotycznych takich jak skóra krokodyla, aligatora, jaszczurki, strusia oraz paski ze skór cielęcych o różnych fakturach i kolorach. Dla miłośników natury posiadamy kolekcje pasków ze skór ekologicznych lub ze splotu karbonu.

Od pokoleń HIRSCH ustala najwyższe kryteria jakości dla pasków do zegarków. Każdy pasek jest wytwarzany z wysokogatunkowych materiałów w oryginalnej jakości HIRSCH i dostarcza właścicielowi wrażeń estetycznych, a przy tym charakteryzuje się długą przydatnością do użytkowania i najwyższym komfortem noszenia.

HIRSCH Performance.

Nowość na rynku pasków zegarkowych.

To, co najlepsze z dwóch światów HIRSCH! Szlachetna skóra w połączeniu z kauczukiem HIRSCH Premium – najlepszym materiałem na funkcjonalne paski do zegarków. Przyjemny, miękki rdzeń kauczukowy dopasowuje się zawsze do kształtu przegubu ręki i zapewnia jej naturalną termoregulację i klimatyzację.

Skóra i kauczuk – połączenie dwóch materiałów przez firmę HIRSCH. Teraz estetyka i funkcjonalność tych dwóch materiałów są połączone w jednym pasku do zegarka. Z połączenia skóry i kauczuku powstał nowy typ produktu wytaczający trendy i łączący w sobie to, co najlepsze z obydwu światów i rozpoczynający nawą erę w historii pasków do zegarków.

Paski do zegarków z kolekcji HIRSCH Performance są elastyczne, wytrzymałe i odporne – i posiadają przedłużoną 30-miesięczną gwarancję (2,5 roku)

Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×