Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Kupujący powyżej 500 zł nie jest obciążany żadnymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Kurier InPost

13,00 zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z salonu**

Paczkomat InPost

11,07 zł

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

Kurier DHL

15,00 zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z salonu**

Pozta Polska*

9,08 zł

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

* Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 200 zł oraz nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami.

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności. Kupujący powyżje 500 zł nie jest obciążany żadnymi kosztami dostawy z opcją płatności za pobraniem.

Forma płatności

Wysokość opłaty

Za pobraniem

0 zł

Przelewem

0 zł

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.
Proszę sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera.

Sklep (Tempus Zegarki i Serwis) nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

Dostępność produktów:

Na stanie - zegarek wysyłamy w ciągu 24 godzin, jest dostępny w naszym salonie.

Wysyłka 7 dni - zegarek wysyłamy w ciagu dni, jest dostępny w magazynie producenta lub dystrybutora. Musimy go sprowadzić.

Zapytaj o dostępność - zegarek nie jest dostępny w naszym salonie ani u producenta. Musimy potwierdzić planowy czas produkcji tego zegarka. W przypadku zainteresowania zegarkiem bardzo prosimy o pytanie w sprawie dostępności.

Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×