Pierwsze zegarki noszone na nadgarstku pojawiły się w latach 20. XX wieku. Ich wygląd charakteryzował się skórzanym paskiem i klasyczną, białą tarczą z cyframi arabskimi. Obserwując nowoczesne projekty znanych marek zajmujących się zegarkami, można z łatwością zauważyć, że oryginalny wygląd zegarka na rękę przetrwał do dziś. Elegancki, prosty, delikatny i uniwersalny - taki właśnie jest zegarek w stylu retro. Ten rodzaj czasomierza stanowi odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy cenią sobie klasyczny styl. Zegarki wzorowane na pierwszych modelach posiadają sprawdzony design, który od niespełna 100 lat cieszy się uznaniem.

7907-thickbox_default-2.png

Klasyka orientu prosto z Japonii

Luksusowy zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem to ten stylowy model marki Orient. Firma powstała w 1950 roku w Japonii i słynie z solidnych zegarków o klasycznym, retro wyglądzie. Design opracowany w latach 50. XX wieku do tej pory stanowi trzon produkcji zegarków marki Orient. Ten pozłacany model sprawdzi się na specjalne okazje, a także podczas codziennego użytku. Będzie idealnym dodatkiem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie elegancki wygląd w przystępnej cenie.

Certina, czy Atlantic? Szwajcarska precyzja i klasyka w jednym

Obydwie firmy znane na całym świecie z produkcji niezawodnych zegarków powstały w tym samym roku - 1888. Ich produkty należą do dóbr luksusowych, co potwierdza ich jakość. Prezentowane przez nas modele różnią się kolorystyką i projektem tarczy. Zegarek marki Certina jest na tyle uniwersalny, że będzie się gustownie prezentować na nadgarstku kobiety i mężczyzny. Delikatny, klasyczny design zegarka podkreśli eleganckie stylizacje i nada szyku prostym strojom. Z kolei Worldmaster od Atlantic to najpopularniejszy i najbardziej klasyczny model zegarka tej marki, dlatego z pewnością zwróci uwagę niejednego przechodnia i rozmówcy. Decydując się na zakup tego retro zegarka marki Atlantic, otrzymasz w zamian niezawodne urządzenie symbolizujące prestiż i nieskazitelny gust.

C008-426-16-031-00-2.jpg

51752_45_25-2.jpg

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.