Zegarki sportowe Epos Sportive Łódź

Zegarki Epos Sportive to kwintesencja sportowej elegancji. Sportive jest jedną z linii zegarków stworzoną przez szwajcarską markę Epos, a dedykowaną wszystkim, którym bliski jest sport, a jednocześnie niewymuszona elegancja i styl pełen wielkomiejskiego luzu. Sportowe zegarki męskie Epos z pewnością przypadną zatem do gustu amatorom aktywnego trybu życia. To doskonała propozycja dla osób, które uparcie dążą do celu, nie znoszą kompromisów i nie idą przez życie na skróty. Dzięki niezawodnemu działaniu, zegarki Epos Sportive sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jednakże korzystanie z zalet tej sportowej kolekcji nie byłoby możliwe gdyby nie pewien ambitny Szwajcar…

Męski zegarek sportowy Epos Sportive – połączenie innowacyjności i tradycji

Ów ambitny Szwajcar, to James Aubert, który w 1925 roku w Valle de Joux - kolebce sztuki zegarmistrzowskiej - podjął decyzję o powołaniu do życia przedsiębiorstwa. Twórca firmy Epos większość swojego zawodowego życia poświęcił na stworzenie i doskonalenie mechanizmów wyposażonych w sygnalizację dźwiękową, czyli repetier. Ten imponujący dorobek jest wciąż przez markę kontynuowany, a ta niezmiennie zaskakuje Klientów tworząc innowacyjne rozwiązania, jak właśnie sportowy zegarek linii Sportive.

Przez całą historię pracowni Epos, światło dzienne ujrzało wiele nowatorskich rozwiązań, które wciąż stosowane są w modelach zegarków. Wskaźnik fazy księżyca, „skacząca godzina”, czy wskaźnik rezerwy chodu to tylko niektóre z nich. Zegarki sportowe Epos wyposażone są w stoper, który umożliwia pomiar czasu – co jest bardzo przydatne podczas uprawiania wszelkich aktywności fizycznych. Część zegarków Sportive Epos dostępna jest w wersji z otwartym balansem.

Sportowy zegarek Epos Sportive – kwintesencja sportowej elegancji

Męski sportowy zegarek Epos Sportive to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim entuzjastom aktywnego trybu życia, a jednocześnie stylowych propozycji, idealnych na co dzień. Wzornictwo zegarków Epos Sportive utrzymane jest bowiem w stylu sportowej elegancji. Kolorystyka i połączenie materiałów nawiązuje do militarnej estetyki. Zegarki Epos Sportive wyposażone są w paski wykonane ze skóry naturalnej bądź też wysokiej jakości gumy, lub w trwałe stalowe bransolety. Zobacz modele Sportive i wybierz najlepszy sportowy męski Epos dla siebie. Zapraszamy także do naszego salonu w Łodzi – chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego modelu.

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena