Sportive

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena

Zegarki sportowe Epos Sportive Łódź

Zegarki Epos Sportive to kwintesencja sportowej elegancji. Sportive jest jedną z linii zegarków stworzoną przez szwajcarską markę Epos, a dedykowaną wszystkim, którym bliski jest sport, a jednocześnie niewymuszona elegancja i styl pełen wielkomiejskiego luzu. Sportowe zegarki męskie Epos z pewnością przypadną zatem do gustu amatorom aktywnego trybu życia. To doskonała propozycja dla osób, które uparcie dążą do celu, nie znoszą kompromisów i nie idą przez życie na skróty. Dzięki niezawodnemu działaniu, zegarki Epos Sportive sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jednakże korzystanie z zalet tej sportowej kolekcji nie byłoby możliwe gdyby nie pewien ambitny Szwajcar…

Męski zegarek sportowy Epos Sportive – połączenie innowacyjności i tradycji

Ów ambitny Szwajcar, to James Aubert, który w 1925 roku w Valle de Joux - kolebce sztuki zegarmistrzowskiej - podjął decyzję o powołaniu do życia przedsiębiorstwa. Twórca firmy Epos większość swojego zawodowego życia poświęcił na stworzenie i doskonalenie mechanizmów wyposażonych w sygnalizację dźwiękową, czyli repetier. Ten imponujący dorobek jest wciąż przez markę kontynuowany, a ta niezmiennie zaskakuje Klientów tworząc innowacyjne rozwiązania, jak właśnie sportowy zegarek linii Sportive.

Przez całą historię pracowni Epos, światło dzienne ujrzało wiele nowatorskich rozwiązań, które wciąż stosowane są w modelach zegarków. Wskaźnik fazy księżyca, „skacząca godzina”, czy wskaźnik rezerwy chodu to tylko niektóre z nich. Zegarki sportowe Epos wyposażone są w stoper, który umożliwia pomiar czasu – co jest bardzo przydatne podczas uprawiania wszelkich aktywności fizycznych. Część zegarków Sportive Epos dostępna jest w wersji z otwartym balansem.

Sportowy zegarek Epos Sportive – kwintesencja sportowej elegancji

Męski sportowy zegarek Epos Sportive to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim entuzjastom aktywnego trybu życia, a jednocześnie stylowych propozycji, idealnych na co dzień. Wzornictwo zegarków Epos Sportive utrzymane jest bowiem w stylu sportowej elegancji. Kolorystyka i połączenie materiałów nawiązuje do militarnej estetyki. Zegarki Epos Sportive wyposażone są w paski wykonane ze skóry naturalnej bądź też wysokiej jakości gumy, lub w trwałe stalowe bransolety. Zobacz modele Sportive i wybierz najlepszy sportowy męski Epos dla siebie. Zapraszamy także do naszego salonu w Łodzi – chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego modelu.