Ponadczasowe zegarki damskie Obaku

Z połączenia wartości oraz wzornictwa kultur z dwóch kontynentów - Azji oraz Europy, powstały unikalne zegarki, które uwodzą pięknem i estetyką wykonania. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie dwóch duńskich wizjonerów: Christiana Mikkelsena oraz Lau Liengard Ruge. Dostrzegli oni potrzebę stworzenia czasomierzy, które nie tylko wykazywałyby się niezwykłym kunsztem wykonania, ale również wprowadzałyby do świata ich użytkowników niczym niezmącony spokój oraz harmonię. Efekt, jaki uzyskali projektanci, przerósł ich najśmielsze oczekiwania.

Zegarki Obaku -- minimalizm i funkcjonalność

Prosta i surowa skandynawska forma oraz japońska filozofia zen, której istotę stanowi dążenie do zachowania równowagi między ciałem a umysłem, to dwie kluczowe cechy wyróżniające wysokiej klasy funkcjonalne zegarki. Produkty marki Obaku zostały wykonane wyłącznie z trwałych, wartościowych surowców -- lekkiego tytanu oraz antyalergicznej stali. Użycie tego rodzaju materiałów zapewnia wysoką wygodę użytkowania, a także wpływa na niezwykłą wytrzymałość oraz odporność na zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne.

Zegarki Obaku to również wspomniany minimalistyczny design, który w połączeniu z kolorystyką nawiązującą do natury sprawia, że nie straszne są im zmieniające się zegarmistrzowskie trendy. Dlatego też, czasomierze Obaku to propozycja dla kobiet ceniących praktyczne, stylowe i ponadczasowe dodatki, które dodadzą elegancji każdej stylizacji.

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Kształt koperty
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena