Seiko

Filtruj według

Damski/Męski

Damski/Męski

Rodzaj mechanizmu

Rodzaj mechanizmu

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Kształt koperty

Kształt koperty

Szkło

Szkło

Tarcza

Tarcza

Koperta

Koperta

Pasek

Pasek

Bransoleta

Bransoleta

Dodatkowe funkcje

Dodatkowe funkcje

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 494 zł - 17 499 zł

Seiko

Zegarki męskie Seiko

Seiko powstało w 1881 roku kiedy to Pan Kintarō Hattori założył w centralnej części Tokio sklep i serwis zegarków. Rok 1913 roku to data stworzenia przez firmę pierwszego zegarka naręcznego, noszącego nazwę Laurel. W 1924 roku rok po zniszczeniu przez trzęsienie ziemi fabryki Seikosha rozpoczęto produkcję zegarków pod nazwą Seiko. Pięć lat później firma zostaje wybrane na dostawcę Japońskiej Kolei. W 1964 Seiko pojawia się na olimpiadzie w Tokio. Pierwszy zegarek typu diver o 150 metrowej klasie szczelności to rok 1965.

Przełomowy, wyznaczający kierunek światowego zegarmistrzostwa jest rok 1969 i dwa kamienie milowe. Pierwszy na Świecie zegarek z automatycznym chronografem ( caliber 6139 ) oraz mechanizm kwarcowy w modelu Quartz Astron. Dwa rewolucyjne rozwiązania w historii zegarmistrzostwa.

Rok 1973 to pierwszy na Świecie zegarek z wyświetlaczem LCD, później pojawiają się zegarki z multifunkacjami. Następnie modele o klasach szczelności 600 m, 1000 m oraz z kopertami wykonanym z tytanu, ceramiki. Pojawiają się mechanizmy Spring Drive i Kinetic. W 2015 roku na rynek trafiają zegarki w których wskazywanie czasu jest sterowane falami radiowymi. Zegarki męskie Seiko to doskonały przykład zaawansowania technologicznego w estetycznej oprawie.

Seiko – doskonałe zegarki to nie tylko Szwajcaria

W swojej prawie 140 letniej historii marka Seiko pokazała, że potrafi konkurować z całym zegarmistrzowskim Światem. Nie tylko nadąża w rozwoju technologicznym ale często wyznacza nowe kierunki, trendy. Ma bardzo wysoką pozycję w historii zegarmistrzostwa, w której zapisała się złotymi zgłoskami.

Zegarki męskie Seiko to nie tylko innowacyjność technologiczna ale także dążenie do doskonałości w perfekcyjnej formie. Zaawansowana technika wspierana jest przez tradycyjne, japońskie rzemiosło w postaci emaliowanych czy porcelanowych tarcz. Niepowtarzalne są także koperty, w niektórych modelach polerowane w technologi ,,zaratsu”. Jak dodamy do tego mechanizmy projektowane i wykonywane w Japonii to otrzymujemy zegarki w pełni manufakturowe. Dopracowane do perfekcji w każdym, nawet najdrobniejszym elemencie. Seiko ma bardzo zróżnicowaną ofertę od modeli podstawowych z mechanizmami kwarcowymi na baterie przez zasilane słońcem czyli solar po zaawansowane Astrony.

Podobnie sytuacja przedstawia się w zegarkach automatycznych, od kolekcji ,,5” przez Presage, Prospex do manufakturowego Grand Seiko, które wyodrębniło się jako oddzielny brand. Zegarki Seiko to także liczne kolaboracje, limitowane edycje, reedycje historycznych modeli. Firma wspiera działania proekologiczne poprawiające kondycję naszej planety. Współpracuje z charytatywną fundacją serbskiego tenisisty Novaka Djokovica, który jest ambasadorem marki.

Zegarki męskie Seiko w sklepie Tempus

Miło nam zaprezentować zegarki męskie w sklepie Tempus. Dysponujemy szeroką ofertą i można u nas zakupić zegarki z całej gamy Seiko. Od modeli kwarcowych, przez automatyczne ,,piątki” po Presage. Mamy silną reprezentację zegarków z linii Prospex a w niej znane pasjonatom japońskiego zegarmistrzostwa, występujące pod nadanymi przez nich nazwami: ,,żółwie”, ,,samuraje”, ,,tuńczyki”, ,,monstery”. Rasowe zegarki do zadań specjalnych, divery.

Do garnituru lub eleganckiego ubioru świetnie komponują się modele z linii Presage.Propozycja stylistyczna jest szeroka w niej doskonałe modele z każdej kolekcji. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie Tempus.

Aktywne filtry

Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×