Vostok

Filtruj według

Rodzaj mechanizmu

Rodzaj mechanizmu

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Tarcza

Tarcza

Koperta

Koperta

Pasek

Pasek

Bransoleta

Bransoleta

Dodatkowe funkcje

Dodatkowe funkcje

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 990 zł - 7 790 zł

Vostok Europe
Edycja limitowana

Vostok

Zegarki męskie Vostok

Zegarki Vostok z pewnością nie potrzebują przedstawienia. Znana europejska marka jest szczególnie dobrze znana sportowcom, z którymi nieustannie współpracuje. Nie bez powodu – modele z kolekcji firmy są doskonałym dodatkiem do aktywności fizycznej, a jednocześnie sprawdzą się równie znakomicie jako codzienne akcesoria. Od momentu powstania, czyli od 2003 r., przedsiębiorstwo stawia na innowacyjne technologie, precyzję odmierzania czasu i wykonanie swoich modeli z najlepszej jakości materiałów. Sprawdź, jakie zegarki męskie Vostok znajdziesz w naszej ofercie!

Kolekcje zegarków Vostok Europe

Zegarki męskie Vostok Europe są projektowane i produkowane na Litwie. W fabryce zlokalizowanej w Wilnie producent składa z wysokiej jakości elementów czasomierze, które zaskakują precyzją wykonania i wysoką jakością, które automatycznie przekładają się na trwałość produktów. Zamawiając jeden z zegarków dostępnych w naszym sklepie, masz pewność, że będzie on inwestycją na lata. Kolekcje Vostok mają dość ciekawe nazwy, które czerpią inspirację z ważnych wydarzeń historycznych i tradycji na terenie Związku Sowieckiego oraz Rosji. Tak właśnie powstały takie linie czasomierzy jak GAZ 14 - LiMOUSINE, LUNOKHOD 2, ALMAZ, N1 - ROCKER, EXPEDITION NORTH POLE -1, MRIYA czy EKRANOPLAN. Choć zegarki męskie Vostok z różnych kolekcji różnią się od siebie designem, to łączy je jedno – proste, a jednocześnie ciekawe wzornictwo, które nawiązuje do militarnych akcesoriów.

Jakie mechanizmy wykorzystano w zegarkach Vostok?

Dostępne w naszym asortymencie zegarki Vostok zostały wzbogacone o jeden z dwóch mechanizmów – kwarcowy zasilany baterią lub mechaniczny nakręcany automatycznie. Pierwszy z nich to gwarancja precyzji i komfortu użytkowania, za którą odpowiada nieczęsta konieczność wymiany źródła zasilania. Zazwyczaj czasomierze działają niezawodnie przez kilka lat. Sam mechanizm wykorzystuje do odmierzania czasu zjawisko piezoelektryczne, a w sercu zegarków znajduje się kryształ, czyli kwarc, który generuje drgania wprawiające wskazówkę w ruch. Drugi rodzaj, czyli modele mechaniczne nakręcane automatycznie, to ukłon w stronę kunsztu zegarmistrzostwa wzbogacony o nowoczesne technologie. W przeciwieństwie do swoich klasycznych, nakręcanych ręcznie odpowiedników tego typu czasomierze wymagają do działania jedynie ruchu ramieniem. Oznacza to, że wystarczy nosić zegarek Vostok na nadgarstku, aby zapewnić mu energię niezbędną do precyzyjnego odmierzania czasu.

Zegarki męskie Vostok – poznaj ofertę sklepu z zegarkami Tempus

Bogaty i różnorodny wybór zegarków męskich Vostok Europe sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający mężczyzna znajdzie wśród nich wymarzony czasomierz. W naszym sklepie internetowym znajdziesz modele ze stalową lub tytanową kopertą w różnych kolorach, którą umieszczono na skórzanym, tekstylnym lub silikonowym pasku. W ofercie mamy również propozycje ze stalową bransoletą. Z kolei tarcze pokryto szkiełkiem mineralnym klasycznym lub utwardzonym. Co znajdziesz w zegarkach oprócz niezawodnych mechanizmów? Litewska marka wzbogaciła swoje modele między innymi o kalendarze, stopery, sekundniki, przeszklone dekle czy zakręcane koronki. Jeśli chodzi o wodoszczelność, to w zależności od wybranego modelu waha się ona między 5 ATM, a nawet 30 ATM.

Aktywne filtry

Ocena Google
4.70
Na podstawie 361 opinii
×