Ładowanie

Zegarki męskie Calvin Klein

Sklep z zegarkami Tempus to autoryzowany salon i serwis czasomierzy, w którym znajdziesz oryginalne, fabrycznie nowe produkty pochodzące z kolekcji popularnych marek. Wśród nich znajdziesz na przykład zegarki Calvin Klein dostępne w niskich cenach. Amerykański producent zaprojektował dla mężczyzn akcesoria o ciekawym wzornictwie, wysokiej jakości i praktycznych rozwiązaniach. Pierwszy model sygnowany logo nowojorskiej marki został przedstawiony światu w 1997 r. i stanowił doskonałe dopełnienie kolekcji odzieżowej projektanta. Zapraszamy do poznania szczegółów dostępnych zegarków męskich Calvin Klein!

Kolekcje zegarków męskich Calvin Klein

Amerykański producent zadbał o to, aby w jego kolekcji znalazły się różnorodne zegarki męskie. Calvin Klein w świecie czasomierzy kieruje się tymi samymi zasadami, co w modzie – modele odpowiadają obowiązującym trendom, wyróżniają się wysoką jakością, a do tego precyzyjnie odmierzają czas. Wśród propozycji marki znajdziesz takie produkty jak Alliance, Angular, Basic, Biz, Bold, Bold Square, Bonduary, Boost, Celerity, Challenge, City, CKJ Impulse, Classic, Cogent, Color, Concept, Control, Conversion, City Chrono, Compete, Contrast, Dart, Deluxe, District, Drive, Eager czy Earth. A to dopiero początek długiej listy modeli zegarków zaprojektowanych przez markę Calvin Klein. Oprócz tych wymienionych w katalogu producenta znajdziesz również modele Exchange, Established, Gentle, Gravitation, Gent Posh, Jeans, Minimal, Masculine, New Bold, Select, Dolid, Substantial, Swing, Time, Window, Worldy i wiele innych.

Zegarki Calvin Klein napędzane mechanizmem kwarcowym

Dostępne w naszym sklepie internetowym zegarki męskie Calvin Klein są przede wszystkim napędzane mechanizmem kwarcowym. Rozwiązanie to pierwszy raz pojawiło się w Japonii, stając się prawdziwym konkurentem dla mechanicznych czasomierzy. Jak działają tego typu modele? Do precyzyjnego odmierzania czasu wykorzystują one zjawisko piezoelektryczne. Oznacza to, że po zamontowaniu wewnątrz zegarka baterii powoduje ona drgania kwarcu, czyli kryształu. Ich częstotliwość wynosi nawet do ponad 32 tysięcy na sekundę. W efekcie wskazówki przesuwają się po tarczy, sprawiając, że zegarki Calvin Klein nieustannie wskazują dokładną godzinę. Oprócz modeli kwarcowych w naszym aktualnym asortymencie znajdziesz również męskie czasomierze napędzane mechanizmem mechanicznym nakręcanym automatycznie.

Informacje o dostępnych zegarkach męskich Calvin Klein

W naszym aktualnym asortymencie znajdziesz dziesiątki zegarków Calvin Klein w niskich cenach. Oryginalne modele obejmują różnorodne propozycje – od czasomierzy z serii Minimal, przez Alliance, aż po City. Wśród nich czekają produkty z okrągłymi, kwadratowymi i prostokątnymi kopertami, które umieszczono na skórzanych i tekstylnych paskach lub bransoletach wykonanych ze stali klasycznej czy typu mesh. Z kolei tarcze pokryto szkiełkiem mineralnym lub szafirowym. To drugie jest znakomitą propozycją dla klientów, którzy szukają wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia zegarka męskiego Calvin Klein. W przypadku funkcjonalności producent ograniczył swoje modele do podstawowych dodatków. W czasomierzach znajdziesz kalendarze, datowniki czy małe sekundniki.

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Kształt koperty
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena