REBEL

Calvin Klein Rebel to kolekcja damskich zegarków dedykowana zdecydowanym kobietom, które zawsze sięgają po to, czego pragną. Bezpretensjonalny, oryginalny, idealnie podkreślający indywidualny styl kobiety, która zdecyduje się po niego sięgnąć taki jest właśnie zegarek CK Rebel. Ta propozycja sprawi kobiecie niebanalną przyjemność i będzie pięknym dodatkiem do codziennych stylizacji. To także doskonały pomysł na prezent dla wyjątkowej damy.

CK Rebel damski zegarek o wielu obliczach

Zegarki damskie CK Rebel dostępne są w pięciu modnych wariantach, idealnie komponujących się z każdą stylizacją. Biały, szary lub czarny pasek ze skóry barwionej w połączeniu ze stalową kopertą oraz srebrną, czarną lub błękitną tarczą tworzą tutaj wyjątkowy efekt, który oczaruje z pewnością najbardziej wymagające Panie.

Zegarki marki Calvin Klein to gwarancja nie tylko znakomitego designu, ale także perfekcji wykonania i zastosowania mechanizmów gwarantujących niezawodność czasomierzy. Tworząc naszą ofertę zawsze stawiamy na jakość i sięgamy jedynie po sprawdzone rozwiązania. Możesz mieć zatem pewność, że wybierasz to, co najlepsze.

Zaawansowane wyszukiwanie
Tarcza
Koperta
Pasek
Cena