HIGH MOON

Calvin Klein High Moon to kolekcja zaprojektowana z myślą o mężczyznach poszukujących prostych rozwiązań, jednak w zdecydowanie wyjątkowym wydaniu. Zegarki męskie linii High Moon łączą w sobie bowiem nowoczesność i klasykę, ponadczasowy styl i innowacyjność. Taka kompozycja biegunowo odległych cech sprawia, że czasomierze wyróżniają się wyjątkowo uniwersalnym charakterem. Są wprost idealne zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

CK High Moon zegarek dla wymagających mężczyzn

Jeśli poszukujesz rozwiązań, które w pełni sprostają Twoim oczekiwaniom, sięgnij po propozycję, jaką jest zegarek CK High Moon. Dlaczego właśnie ten? Otóż inspirowana stylem vintage kolekcja High Moon to możliwość wyboru pomiędzy czarnym lub brązowym skórzanym paskiem bądź też stalową bransoletą siatkową. Do tego kwarcowy mechanizm, wysokiej jakości szkło mineralne oraz czarne lub srebrne tarcze chronografów. Wszystko to tworzy naprawdę imponujący, subtelnie elegancki, a jednocześnie bardzo nowoczesny efekt.

W naszej ofercie proponujemy jedynie sprawdzone rozwiązania o niepodważalnej jakości. Zegarki marki Calvin Klein zdecydowanie do nich należą. To nie tylko znakomity design, ale także precyzja wykonania i niezawodność w każdym calu. Wybierz najlepszy dla siebie model i przekonaj się!

Zaawansowane wyszukiwanie
Wodoszczelność
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena