TISSOT T-RACE MOTOGP

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zegarków Tissot T-Race MotoGP. Jeżeli lubisz zegarki o ciekawym designie z nutą sportowego charakteru, to musisz przyjrzeć się bliżej przygotowanym przez nas propozycjom. Gwarantujemy, że są to czasomierze najwyższej jakości, które nie zawiodą Cię w żadnej sytuacji.

Marka Tissot od wielu lat jest nieodłącznym towarzyszem superszybkich wyścigów. Współpracują zarówno z branżą samochodową, jak i motorową. Ze sportem z tej drugiej dziedziny – MotoGP, zacieśnili więzi już w 2001 roku. Wtedy też, marka Tissot została ogłoszona Oficjalnym Chronometrażystą MotoGP. Po dziś dzień jest mocno utożsamiana z tym sportem przez fanów, co świadczy o tym, że współpraca między tymi dwoma firmami wciąż ma się dobrze. Po dwóch latach od podjęcia wspólnych działań, w 2003 roku, szwajcarski producent zegarków Tissot wydał na świat pierwszy Oficjalny zegarek MotoGP. Inspiracja sportami motorowymi była widoczna już na pierwszy rzut oka. Trzeba przyznać, że ta pewnego rodzaju próba zdobycia serc fanów motosportu udała się. W związku z tym, na kolejny krok ze strony marki Tissot nie trzeba było długo czekać. Rok później, w 2004 roku, szwajcarski producent stworzył linię Tissot T-Race.

Regularnie, każdego roku, firma produkuje kolejne modele zegarków z tej serii. Cieszą się one niesłabnącym powodzeniem fanów MotoGP i nie tylko. Czym jest spowodowany ten sukces? Zegarki z kolekcji T-Race idealnie wpisują się w wartości, które promuje motosport. Są nimi przede wszystkim pasja i zaangażowanie.

Znajdujące się w naszej ofercie zegarki z serii T-Race charakteryzują się jedynym w swoim sportowym stylem. W czasomierzach widoczne są elementy nawiązujące bezpośrednio do motosportu. Jednym z nich jest z całą pewnością pasek od zegarka stworzony z opony i bieżnika. Osłona koronki czasomierza jest odwzorowaniem zacisku hamulcowego, a pokryty czarną warstwą bezel nawiązuje do hamulcowej tarczy. Podnóżek motocykla zaś, jest imitowany przez przyciski chronografu.

Zaawansowane wyszukiwanie
Cena

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz