DS ACTION

Poszukując czasomierza dla siebie, na początku zwracamy uwagę na jego wygląd. Zegarek sam w sobie musi nam się podobać wizualnie. Nie wystarczy, że posiada on cały szereg pożytecznych funkcji i systemów, zapewniających wysoki komfort użytkowania. Sytuacja odwrotna również jest rzadko spotykana. Aby zegarek nas zainteresował, zachęcił do zakupu, musi być połączeniem odpowiedniego wyglądu i funkcjonalności, wynikającej ze specyfikacji technicznej. W naszej opinii oferowane w tej kategorii zegarki marki Certina, można określić mianem takich kompozycji.

Niestandardowy, rzucający się w oczy design i ponad przeciętne funkcje, to argumenty wystarczające, aby skłonić do zakupu. Argumentem przemawiającym za zakupem jednego z tych produktów jest również bez wątpienia bogata historia marki Certina. Jest to szwajcarskie przedsiębiorstwo, mogące się pochwalić ponad 120-letnią tradycją, słynące z brania udziału w niecodziennych wyzwaniach. Znaczna część z nich dotyczy poddawania się próbom bezpieczeństwa przez czasomierze tej marki. Najważniejsza informacja jest taka, że zegarki Certiny przechodziły przez nie pozytywnie, raz po raz zaskakując tym cały zegarmistrzowski świat.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą zegarków marki Certina z kolekcji DS ACTION. Znalazły się w niej propozycję dedykowane miłośnikom sportów ekstremalnych. Takimi zegarkami są m.in. czasomierze wchodzące w skład kolekcji DS. ACTION DIVER. Są to czasomierze, których znakiem rozpoznawczym jest duża wodoodporność, wynosząca 200 metrów. Jest to bardzo dobry wyniki, umożliwiający swobodne nurkowanie w akwenach wodnych z zegarkami z tej kolekcji na ręku.

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena
CERTINA DS ACTION... Zapytaj o dostępność C0324101104100
  • -12%
  • Obniżka
2 840,00 zł 2 499,00 zł
CERTINA DS ACTION...
CERTINA DS ACTION... Zapytaj o dostępność C0324101105100
  • -12%
  • Obniżka
2 840,00 zł 2 499,00 zł
CERTINA DS ACTION...