Ładowanie

CALVIN KLEIN

W tej kategorii na bieżąco umieszczamy nowe propozycje zegarków od Calvina Kleina. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że umieszczanie wszystkich zegarków w jednej ofercie nie zawsze jest dobrym pomysłem. W przypadku dużej liczby produktów warto dokonać podziału, który pozwoli nieco zmienić tę sytuację. Właśnie dlatego postanowiliśmy utworzyć kategorię „nowości”, w której znalazły się wszystkie czasomierze marki Calvin Klein, które mogłyby zainteresować użytkowników, lubujących się w nowinkach technicznych i nowych propozycjach

Amerykańska marka Calvin Klein utożsamiana jest przede wszystkim z produkcją odzieży i bielizny. Ich artykuły cieszą się niesłabnącą popularnością. Zarówno w naszym kraju, jak i w innych, w których można dostać produkty tej marki. Wiele osób nie może ukryć zdziwienia, gdy przy nazwie Calvin Klein widzi szwajcarską flagę. O co chodzi? Calvin Klein rozpoczął produkcję zegarków w 1997 roku. Nazwa marki pozostała ta sama, ale aby jak najlepiej realizować nowe cele, połączyła się ze Swatch Group – ogromnym potentatem na rynku zegarków. Z tego też powodu, czasomierze od Calvina Kleina uznawane są za produkty szwajcarskie.

Jeżeli szukasz czasomierza od Calvina Kleina i chcesz zapoznać się ze specyfikacją ich najnowszych produktów w naszej ofercie, to teraz możesz w łatwy i praktyczny sposób mieć taką możliwość. Umieszczenie wszystkich nowości od jednego producenta w tej samej kategorii, to pewnego rodzaju ukłon w stronę Klientów. Chcemy wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, a według nas, jednym z nich, jest wygodniejsze wyszukiwanie zegarków.

Zaawansowane wyszukiwanie
Damski/Męski
Wodoszczelność
Kształt koperty
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena