T-TOUCH

Technologia umożliwiająca sterowanie urządzeniem poprzez dotyk jest znana i powszechnie używana od wielu lat. Na niej oparte jest posługiwanie się współczesnym smartfonem czy też tabletem. Takie rozwiązanie sprawdziło się i obecnie trudno wyobrazić sobie korzystanie z telefonu bez ekranu dotykowego. Nic więc dziwnego, że to rozwiązanie jest wykorzystywane w kolejnych urządzeniach. Jednym z nim są zegarki. Na dodanie funkcji dotyku do swoich zegarków zdecydowało się przedsiębiorstwo Tissot. Trzeba powiedzieć, że jest to nie mała innowacja w tego typu urządzeniach. Szwajcarska marka jednak niezmiennie podąża za nowymi rozwiązanymi i chce iść z duchem czasu. W naszym asortymencie postanowiliśmy umieścić męskie zegarki z serii T-Touch. Jeżeli lubisz nowinki techniczne, chciałbyś posiadać modny, designerski zegarek, wyróżniający się praktycznością i nowoczesną technologią, to powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Tissot T-Touch zdobywa uznanie i szacunek nie tylko miłośników zegarków, ale również osób interesujących się nowoczesnymi technologiami i nieszablonowymi rozwiązaniami.

W skład kolekcji Tissot T-Touch wchodzą zegarki posiadające niezwykle czuły, dotykowy ekran. Jest to rozwiązanie wygodne, pozwalające w posty i szybki sposób skorzystać z funkcji czasomierza. Jakich? Np. z wysokościomierza, który okaże się być nie lada gratką dla wszystkich osób lubiących aktywny wypoczynek w górach, przydatną podczas zdobywania szczytów. Umieszczone w urządzeniu funkcje termometru i barometru pozwolą Ci uzyskać informacje na temat aktualnej temperatury oraz ciśnienia atmosferycznego wszędzie tam, gdzie się znajdziesz. Dostęp do kompasu, stopera, alarmów i wielu innych możliwości uzyskasz stając się właścicielem zegarka Tissot z serii T-Touch.

Jednym z oferowanych modeli jest Tissot T-Touch Expert Solar – zegarek zasilany energią słoneczną. Takie rozwiązanie umożliwia znajdujący się pod specjalną, półprzezroczystą tarczą czasomierza, specjalny panel kumulujący w sobie zarówno naturalne jak i sztuczne promienie światła. Według producenta, już 15 minut ładowania na słońcu, umożliwia zegarkowi działanie przez całą dobę.

Wybierz z naszej oferty najodpowiedniejszy dla siebie czasomierz i każdego dnia ciesz się wytrzymałym, stylowym, pełnym możliwości urządzeniem.

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Dodatkowe funkcje
Cena