TISSOT JUNGFRAUBAHN

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją zegarków z serii Jungfraubahn – wyjątkowej kolekcji dedykowanej kolejce zębowej wjeżdżającej na górę Jungfrau. Wspomniany szczyt znajduje się w Alpach Berneńskich, położonych w zachodniej części Alp Zachodnich. Na przełęcz o nazwie Jungfraujoch dostać się można z pomocą wspomnianego środka transportu. Jest to kolejka umożliwiająca dostanie się do stacji położonej najwyżej w Europie.

Marka Tissot postanowiła sprawić nie lada prezent wszystkim miłośnikom górskich eskapad i szwajcarskich Alp. Kolekcja opisywanych zegarków jest pewnego rodzaju hołdem oddanym kolejce zębowej obchodzącej swoje stulecie w 2012 roku. Słynna, a w niektórych kręgach wręcz legendarna kolejka przewozi ludzi na wysokość 3454 metrów nad poziomem morza. Znajdując się tam, można obserwować okolicę z pięknej, zapierającej dech w piersiach perspektywy. Kolejka zębata od wieku pozwala osobom z całego świata dostać się na ten ogromny szczyt. Jest to zasługa ogromnej pracy wykonanej przez inżynierów i budowlańców, którzy wprowadzili taką formę transportu.

Oferowana kolekcja zegarków Tissot Jungfrau to osiem zegarków cieszących oczy wszystkich miłośników gór alpejskim stylem w najlepszym wydaniu. Wszystkie czasomierze są umieszczone w wyjątkowych, kolekcjonerskich opakowaniach. Jeżeli jesteś pasjonatem, lubisz przemierzać pasma górskie i zdobywać wysokie szczyty to wręcz nie możesz przejść obojętnie obok tej kolekcji zegarków. Wyróżnij się z tłumu, pokaż wszystkim czym się interesujesz. Nie ukrywaj tego. Zamiłowanie do gór i zjawiskowych widoków to przecież powód do dumy!

W naszej ofercie znalazło się miejsce dla modelu specjalnego – Tissot T-Touch Expert. Na czym polega jego wyjątkowość? Tarcza tego czasomierza oraz znajdujący się z tyłu dekiel są ozdobione wizerunkiem góry Jungfrau. Opisywane urządzenie może pochwalić się wieloma przydatnymi funkcjami. Za pomocą tego zegarka poznasz prognozę pogody, dowiesz się na jakiej wysokości się znajdujesz oraz zdasz sobie sprawę z tego, w którym kierunku się udać.

Zaawansowane wyszukiwanie
Damski/Męski
Rodzaj mechanizmu
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena