TISSOT TOUR DE FRANCE

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was wyjątkowo propozycje – zegarki Tissot dedykowane Tour de France. Szwajcarski producent czasomierzy po raz kolejny postanowił zaznaczyć swoją pozycję w świecie kolarstwa i został oficjalnym chronometrażystą wyścigu Tour de France, zwanego również Le Tour oraz wszystkich innych zawodów pod banderą Amaury Sport Organisation. Współpraca została nawiązana na okres najbliższych pięciu lat. To nie pierwszy przypadek, gdy firma Tissot angażuje się w kolarstwo. W ciągu ostatniego półwiecza, szwajcarski producent wielokrotnie był partnerem różnego rodzaju imprez kolarskich bądź wspierał je w inny sposób. Rola oficjalnego chronometrażysty Tour de France również nie jest dla Tissota nowością. Pełnił ją już w latach 1988-1992. Kooperacja ze wspomnianą wcześniej organizacją ASO (Amaury Sport Organisation) zaowocowała współpracą podczas wielu innych, niezwykle ważnych wyścigach tego sezonu, takich jak Paryż-Nicea, Paryż-Tours, La Fleche Wallonne czy Vuelta a Espana. Możliwość korzystania z profesjonalnych, specjalnie przygotowanych czasomierzy jest nie lada pomocą dla kolarzy wyścigach oraz sędziów trzymających pieczę nad właściwym przebiegiem zawodów.

W naszej ofercie znajduje się cała kolekcja sześciu zegarków przygotowanych z okazji wyścigu kolarskiego Tour de France. Są to designerskie, niepowtarzalne żółto-czarne modele zegarków, różniące się od siebie w mniejszym lub większym stopniu. Dzięki tak dużej różnorodności każdy znajdzie dla siebie odpowiedni czasomierz.

Proponujemy Wam m.in. zegarek Tissot T-Race Touch. Jest to sportowy czasomierz z dotykowym ekranem. Zdecyduj się na ten produkt i korzystaj z szeregu zaawansowanych funkcji za pomocą dotyku. Największą uwagę ze wszystkich sześciu modeli z kolekcji zwraca z całą pewnością czasomierz funkcjonujący pod nazwą T-Touch Expert Solar. Jest to zegarek przez wielu uznawany za najbardziej innowacyjny i zaawansowany technologicznie spośród wszystkich. Biorąc pod uwagę rozmiar, ten model jest największy. Jeżeli poszukujesz czasomierza od którego oczekujesz dużych możliwości technicznych, to Tissot T-Touch Expert Solar będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Zaawansowane wyszukiwanie
Dodatkowe funkcje
Cena