DS POWERMATIC 80

Jednym z pierwszych skojarzeń, które przychodzi nam do głowy, gdy pomyślimy o zegarkach jest Szwajcaria. Dlaczego akurat ten piękny, pełen imponujących krajobrazów kraj? Ponieważ marki zegarków z niego się wywodzące słynną z produkcji najlepszych, bezawaryjnych, a jednocześnie funkcjonalnych czasomierzy. Jedną z nich jest z całą pewnością Certina. Jest to producent o ogromnych tradycjach, nieposzlakowanej opinii, słynący z nowatorskich i skutecznych rozwiązań, które zostały opatentowane wiele lat temu, a są wykorzystywane po dziś dzień. Zdając sobie sprawę z dobrej opinii i solidności produktów marki Certina, postanowiliśmy umieścić je w naszej ofercie. W tej kategorii proponujemy Wam zegarki z serii Powermatic. Są one wyposażone w nowoczesny, innowacyjny mechanizm. To właśnie od niego przylgnęła nazwa dla wszystkich produktów w tej kategorii.

Czym są wspomniane zegarki Certina Powermatic 80? Są jedynym w swoim rodzaju połączeniem elementów tradycyjnych z wyjątkowym designem i ponad przeciętną mocą. Imponująca, aż 80-godzinna rezerwa to rozwiązanie, wzbudzające zainteresowanie i podziw wszystkich, zarówno tych znających się na zegarkach, jak i tych o dość podstawowej wiedzy. Jest to efekt pracy szwajcarskich inżynierów, których innowacyjność i dążenie do ciągłej perfekcji nie ma granic. Mechanizm Powermatic 80 łączy ze sobą opatentowane, popularne rozwiązania z tymi, które dopiero za jakiś czas mają stać się normą stosowaną przez wszystkich producentów.

Czym jest wspomniana rezerwa chodu zegarka? To czas, a konkretnie mówiąc liczba godzin, który pozostał do całkowitego rozwinięcia się sprężyny napędowej czasomierza. Moment ten, oznacza zaprzestanie pracy przez mechanizm i ustanie wahania balansu. 80-godzinna rezerwa to naprawdę wynik godny pochwały. Aby sobie to uświadomić, wystarczy zdać sobie sprawę z faktu, że zazwyczaj rezerwa wynosi tylko 36 godzin.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją czasomierzy od szwajcarskiego, wiodącego producenta. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas zegarki Certina Powermatic 80 to urządzenia najwyższej jakości, które z całą pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Zaawansowane wyszukiwanie
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Cena