Poznaj wyjątkowość Certina Łódź

Certina to renomowany szwajcarski producent czasomierzy. Sygnowane przez niego damskie zegarki wyróżniają się niezawodnymi i precyzyjnym mechanizmami, które dopełnia wysublimowane wzornictwo. Dzięki bogatej ofercie Certina, każda kobieta może odnaleźć swój wymarzony model na lata. Jeżeli poszukujesz dla siebie idealnego zegarka, który odznacza się nie tylko niezawodnym mechanizmem, ale także unikalnym designem, to jesteś w dobrym miejscu. Proponujemy Ci kobiece zegarki marki Certina. Zarówno damskie, jak i męskie zegarki Certina to gwarancja wysokiej jakości połączonej z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Owoc zegarmistrzowskiej pasji

Początki Certiny sięgają już 1888 roku - właśnie wtedy przedsiębiorczy bracia Kurth rozpoczęli swój biznes zegarmistrzowski, który zdobył uznanie współczesnych. Początkowo bracia specjalizowali się w wytwarzaniu podzespołów i skomplikowanych mechanizmów stosowanych w chronometrach. W 1904 roku wraz z rozwojem przedsiębiorstwa rozpoczęto produkcję kompletnych zegarków. Dwa lata później pracownia wypuściła na rynek unikalny damski zegarek "Grana". Wynalazek błyskawicznie odniósł sukces, a zastosowane w nim rozwiązania uznano za przełomowe. Czasomierz został nagrodzony licznymi złotymi medalami podczas wielu branżowych targów. Warto dodać, że przygoda z produkcją czasomierzy rozpoczęła się dla Certiny właśnie kobiecymi zegarkami.

Niezawodna technologia w parze z atrakcyjnym designem

Pasja do tworzenia damskich chronometrów jest obecna w każdym kobiecym modelu Certiny. Ich atutem jest także to, że wyposażono je w cenny mechanizm - system Double Security - będący znakiem rozpoznawczym brandu. System ten powstał już w 1959 roku i po dziś dzień zapewnia mechanizmom zegarków dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Zabezpieczenie stanowi wzmocniona koperta zegarka, wyjątkowo wytrzymałe szkło, a także zespół wyselekcjonowanych uszczelek. Dzięki temu Certina może towarzyszyć Ci w każdych warunkach. Wysokiej funkcjonalności towarzyszy przykuwające uwagę wzornictwo. Przygotowaliśmy dla Was kilka zróżnicowanych propozycji Certina. Zdecydujesz się na uniwersalny zegarek z gumowym paskiem, ponadczasową stalową bransoletę, a może do gustu przypadło Ci nowatorskie połączenie stali z ceramiką? Bez wątpienia każdy wariant będzie prezentować się stylowo na Twoim nadgarstku. Poznaj naszą ofertę na zegarki Certina i podaruj sobie ten wyjątkowy czasomierz.

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Wodoszczelność
Kształt koperty
Szkło
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena