Epos Zegarki męskie Emotion Łódź

Epos to szwajcarska marka zegarków, której tradycja sięga 1925 roku. Założona została w Valle de Joux, dolinie uważanej za ojczyznę najlepszych mistrzów zegarmistrzostwa. Firma Epos łączy w sobie oddanie tradycji sztuki zegarmistrzowskiej, wielopokoleniowe dziedzictwo oraz odważne, innowacyjne rozwiązania. Zestawienie tych wszystkich elementów sprawia, że firma Epos od samego początku definiuje siebie, jako markę, która pamiętając o tradycji i swych korzeniach, nieustannie się rozwija, dynamicznie dąży do perfekcji, wdrażając wciąż nowe udoskonalenia.

Wśród wprowadzonych w zegarki Epos innowacji jest m.in. wskaźnik faz księżyca, wskazywanie rezerwy mocy, „skacząca godzina”, czy też sygnalizacja dźwiękowa czasu. Firma Epos kieruje się w swoim działaniu mottem: Artistry in watchmaking. Dlatego też zegarki powstające w ich pracowni to nie tylko przykład zegarmistrzowskiej perfekcji pod względem technicznym, ale i wirtuozerskiego wykończenia każdego detalu. Każdy element – zarówno mechanizmu, jak i zdobienia – jest tutaj wykonywane ręcznie.

Męskie zegarki Epos – niezawodność, styl i ponadczasowa elegancja

Marka Epos przez lata istnienia zapisała się w historii jako niezawodna i dostarczająca jedynie najwyższej jakości rozwiązań, a wyjątkowy styl czyni zegarki Epos rozpoznawalnymi na całym świecie. Wśród wielu kultowych linii wykreowanych przez firmę Epos na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Epos Emotion, która jest utrzymana w klasycznym stylu o ponadczasowej elegancji. Męskie zegarki Epos wyposażone zostały tutaj w złote lub srebrne koperty. Natomiast tarcze w stonowanych kolorach pięknie komponują się z solidnymi bransoletami i paskami wykonanymi z wysokiej jakości skór naturalnych.

Mimo, że seria Epos Emotion odwołuje się do klasycznego wzornictwa, można odnaleźć w niej oryginalne i zdecydowanie nowatorskie rozwiązania. Można wręcz stwierdzić, że męskie zegarki Epos to kwintesencja wyjątkowego połączenia klasyki i innowacyjności. Warto w tym miejscu pochylić się nad wyjątkowym modelem Skeleton z kolekcji Emotion, który posiada wycięty cyferblat. Takie rozwiązanie umożliwia podziwianie misternego mechanizmu w pełnej krasie – widzisz najdrobniejszy ruch trybiku, każdej maleńkiej sprężyny. Na uwagę zasługuje również zegarek Epos Emotion, którego tarcza podzielona jest na dwie połówki. Jedna z nich symbolizuje dzień, a druga noc. Część nocna ozdobiona jest rysunkami gwiezdnych konstelacji. Taki niespotykany design czyni zegarek Epos Emotion niebanalnym dodatkiem dla prawdziwych koneserów zegarmistrzowskiej sztuki.

Zegarki Epos to idealne rozwiązanie dla wymagających

Sprawdź ofertę zegarków Epos Emotion jaką przygotowaliśmy dla Ciebie. Nie możesz się zdecydować, masz wątpliwości? Potrzebujesz porady? Zapraszamy do salonu stacjonarnego w Łodzi na ul. Zamenhoffa 14. Z przyjemnością Ci pomożemy i udzielimy szczegółowych informacji.

Zaawansowane wyszukiwanie
Tarcza
Koperta
Pasek
Bransoleta
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena