Oeuvre d’art

Na rynku dostępnych jest wiele modeli zegarków. Znajdziemy na nim klasyczne propozycje, czasomierze w sportowej odsłonie czy też takie, które pozwolą zwrócić na nas uwagę. I to nawet wtedy, gdy będziemy znajdować się w tłumie. Tę ostatnią grupę zegarków tworzą produkty ekskluzywne, wytworzone z najwyższej jakości komponentów, skupiające w sobie mechanizmy, niosące za sobą innowacje i nowe rozwiązania techniczne. Każdego roku powstają serie kolekcjonerskie, które skierowane są przede wszystkim do miłośników zegarków. Zainteresowanie ekskluzywnymi zegarkami jest jednak na tyle duże, że postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i dodać do naszego asortymentu ofertę specjalną. W jej skład wchodzą czasomierze od marki EPOS – producenta zegarków, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Szwajcarskie przedsiębiorstwo wydało specjalną linię unikatowych czasomierzy. Już sama nazwa kolekcji – Oeuvre D’art przywodzi na myśl skojarzenia związane z luksusem i przepychem ocierającym się o sztukę.

Czasomierze w tej kategorii charakteryzują się unikatowością. Wynika ona z faktu, że wszystkie znajdujące się w tym miejscu zegarki nie zostały wprowadzone do produkcji masowej. Powstała tylko symboliczna, z góry określona liczba sztuk z każdego modelu. Najdroższych, najbardziej prestiżowych czasomierzy zostało wyprodukowanych zaledwie 10 sztuk na cały świat. Innych modeli z tej kategorii dostępnych jest niewiele więcej egzemplarzy. 200,999 i 2015 – takie ilości stworzonych egzemplarzy danego czasomierza również świadczą o wyjątkowej unikatowości prezentowanych zegarków. Klasa, szyk, oryginalność, niepospolitość – tak w telegraficznym skrócie można zdefiniować opisywaną kolekcję czasomierzy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją zegarków Oeuvre D’art od Eposa. Postaw na unikatowość i wyjątkowość. Wyjdź przed szereg i wyróżnij się spośród reszty nosząc na ręku zegarek wydany w mocno ograniczonej ilości egzemplarzy.

Zaawansowane wyszukiwanie
Rodzaj mechanizmu
Tarcza
Koperta
Pasek
Średnica koperty
Dodatkowe funkcje
Cena