Zegarmistrz Å?ódź - Naprawa Zegarków, Serwis | Kategorie produktów Tissot
723
archive,tax-product_cat,term-tissot,term-723,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Tissot

Tissot pozostaje wierny swojemu legendarnemu sloganowi „Innovators by Tradition” i zaskakuje pionierskimi rozwiązaniami od założenia firmy w 1853 roku. Dziś Tissot jest marką Swatch Group, największego na świecie producenta i dystrybutora szwajcarskich zegarków. Firma od zawsze ma swoją siedzibę w szwajcarskim miasteczku Le Locle, w górach Jury, a jej produkty są dostępne w 160 krajach świata.
Tissot jest liderem innowacyjności. Opracowuje zaawansowane technologicznie produkty ze specjalnych wyselekcjonowanych materiałów i oferujące złożoną funkcjonalność. Tissot poprzez swoją uniwersalną kolekcję zegarków wysokiej jakości, proponowaną w atrakcyjniejszych cenach od innych szwajcarskich marek, udowadnia, jak bliska jest mu idea oferowania doskonałości dostępnej dla każdego.
Marka jest Oficjalnym Chronometrażystą i Partnerem MotoGP, FIM World Superbike, FIBA, AFL (ligi Futbolu Australijskiego), RBS Pucharu Sześciu Narodów Rugby oraz Mistrzostw Świata w kolarstwie, szermierce i w hokeju na lodzie.
Tissot szanuje tradycje i na każdym kroku podkreśla swoje fundamentalne wartości: wydajność, precyzję i wyznaczanie nowych standardów.
Firma „Tempus” jest oficjalnym,  autoryzowanym sprzedawcą detalicznym oraz serwisem zegarków Tissot w Polsce. Oficjalna strona Tissot: www.tissot.ch.

Tissot stworzyło kilka bardzo innowacyjnych modeli:

1930: TISSOT ANTIMAGNÉTIQUE, pierwszy na świecie niemagnetyczny zegarek na rękę.

1951: TISSOT NAVIGATOR, pierwszy na świecie samonakręcający zegarek na rękę z 24-godzinnymi strefami czasowymi prezentowanymi bez potrzeby manipulowania.

1965: TISSOT PR 516: Wyjątkowo wytrzymały (PR) z pierwszą na świecie zarejestrowaną bransoletą z otworami.

1971: TISSOT ASTROLON, pierwszy na świecie plastikowy zegarek mechaniczny. Przyniósł nowe rozwiązanie odwiecznego problemu z olejem w postaci systemu „Sytal“ (system samosmarowania Tissot).

1985: TISSOT ROCKWATCH, pierwszy na świecie zegarek na rękę wykonany z naturalnego kamienia (m.in. granitu).

1986: TISSOT TWOTIMER, pierwszy na świecie zegarek na rękę z cyfrowym i analogowym wskaźnikiem czasu oraz siedmioma funkcjami sterowanymi jedną koronką.

1989: TISSOT WOODWATCH, z drewnianą kopertą.

1999: TISSOT T-TOUCH, pierwszy na świecie szwajcarski zegarek dotykowy z nowymi funkcjami (kompas, wysokościomierz, barometr, miernik temperatury…).

2014: TISSOT T-TOUCH SOLAR, pierwszy na świecie zegarek dotykowy napędzany energią słoneczną.

1–12 of 732 results